Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha ilyenek a...

Mit lehet tenni ha ilyenek a szüleim? Más is van így mint én?

Figyelt kérdés

Ők mondták meg,hogy melyik középiskolába mehetek és melyikbe nem...Angol nyelvet szerettem volna tanulni,de nem tanulhattam mert nekem németet kell tanulni...

Ha étterembe megyünk akkor olyan kaját rendelhetek amit ők is szeretnek. Stb...

Lassan 18 éves leszek és még soha nem voltam egy buliban sem mert nem engednek el.


2010. aug. 15. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

néha én is igy vagyok :(

17/L

2010. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát, hú... ez elé meredek. Nem azt eszed amit szeretnél? megmodnják mit csinálj? Próbálj meg beszélni velük, hogy képzeljék magukat a te helyedbe, ők milyenek voltak 18 évesen... stb. Szerintem nagyon féltenek, illetve még nem tudják elfogadni, hogy a kicsi lányuk/fiuk felnőtt, és tud magának rendelni az étlapról. Természetes, hogy a legjobbat akarják kihozni belőled, hogy olyan suliba menj, ahol viheted valamire,de ez nem ér semmit, ha te nem élvezed. Mond meg nekik, hogy mennyire nem szereted, hogy ráderöltetnek mindent. Többször említsd meg nekik, esetleg állíts magad mellé egy közeli rokonodat, akiről úgy véled, elég közeli viszonyban van a szüleiddel, hogy segítsen meggyőzni őket! Sok sikert!
2010. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jujj...hát próbálj meg minél hamarabb saját életet kezdeni. Nem leszel boldog ha más szempontjai alapján élsz. Szomorú ha nekik az számít hogy az ő szájuk íze szerint élj, nem az hogy neked legyen jó
2010. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy már ne ehess azt, amit szeretnél! Gondolom nem Sztroganoff bélszínt akartál enni az étteremben! Akkor meg már 10 éves korban is durva, ha ebbe beleszólnak (a magas árú ételektől eltekintve). :(((
2010. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anyám is ilyen, a pasiaimat is ő akarta megválogatni. Mindenbe beleszólt. Én ráhagyok mindent, bólogatok, aztán csinálom az ellenkezőjét. Amit nem tud, az nem fáj neki.

Már nem vele élek, így már boldogabb vagyok. Végre a saját életemet élem, és nem az övét. :)

2010. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!