Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, amikor...

Mi a véleményed arról, amikor egy a feleségét megcsaló pasi azt mondja a szeretőjének, hogy a gyerek miatt nem válnak el?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok szerető vagy ilyesmi, csak egyre többször hallom ezt a mai világban. Nemrég chateltem egy pasival, aki gőzerővel szexpartnert keresett magának, felesége, kisgyereke van. Kérdeztem, hogy akkor miért nem beszél az asszonnyal a szexről--azt válaszolta, már beszélt de nem javult a helyzet. Akkor miért nem válsz?-kérdeztem tőle. A válasza: mert a gyerek ott van.

Már nem azért, de nem egy ismerősöm van, aki elvált gyerek mellett is, most új párja van, fizeti a gyerektartást és boldog(abb). Szerintetek van értelme ennek a ,,gyerek miatt nem válok" szövegnek? Valóban a gyerek miatt nem válnak?


2010. aug. 15. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Vagy mert tényleg csak arra kell neki a szerető, vagy mert azt hiszi, a válással nagyobb traumát okoznak a gyereknek, mint azzal, hogy egy boldogtalan házasságban élnek-pedig ez gyakran egyáltalán nem így van (elég csak megnézni a csomó kérdést itt, amikor a tini írja, hogy alig bírja ki otthon, mert a szülei folyton veszekszenek, vagy hogy vmelyik szülő az alkoholizmusba menekült, vmelyik meg veri a másikat...).
2010. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%

természetesen nagyon sok ilyen van, hogy is lehet ez kérdés!

ha ugyanis elválnának, szinte biztos, hogy a nőnél helyeznék el a gyereket, ő meg csak alkalmanként látogathatná, az nagyon nem ugyanaz.

én inkább tiszteletreméltónak érzem az ilyet, ha egy férfi is szeretne részt venni a gyereke életében, a mindennapjaiban, szeretné szeretni, tanítgatni, nevelni, és meghozza azt az áldozatot az apaság érdekében, hogy férfiként boldogabb lenne mással.

2010. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!