Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, amikor...

Mi a véleményed arról, amikor egy a feleségét megcsaló pasi azt mondja a szeretőjének, hogy a gyerek miatt nem válnak el?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok szerető vagy ilyesmi, csak egyre többször hallom ezt a mai világban. Nemrég chateltem egy pasival, aki gőzerővel szexpartnert keresett magának, felesége, kisgyereke van. Kérdeztem, hogy akkor miért nem beszél az asszonnyal a szexről--azt válaszolta, már beszélt de nem javult a helyzet. Akkor miért nem válsz?-kérdeztem tőle. A válasza: mert a gyerek ott van.

Már nem azért, de nem egy ismerősöm van, aki elvált gyerek mellett is, most új párja van, fizeti a gyerektartást és boldog(abb). Szerintetek van értelme ennek a ,,gyerek miatt nem válok" szövegnek? Valóban a gyerek miatt nem válnak?


2010. aug. 15. 16:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pontosítanék az utolsó mondaton: Valóban a gyerek miatt nem válik el a pasi?
2010. aug. 15. 16:52
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Hülyeség, hogy nem vál el miatta, hisz a gyerek nem hülye, érzi, ha feszültség van otthon.
2010. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak üres kifogás. Azért nem válik, mert marhára kényelmes neki, hogy otthon van egy nő, aki mos-főz-takarít rá, aki helyette neveli a gyerekét, és aki mellett marad annyi idő, hogy nőzzön. Neki ez így kényelmes, sok buta nő meg beveszi a mesét, és reménykedik, hogy majd miatta el fog válni a pasi. Nem fog.
2010. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

én egy ilyen helyzetben tapasztalatbol beszélhetek...2 honapig volt egy "párom" akiröl kiderült h felesége van és 2 gyönyörü gyereke...miután kiderültek a dolgok nem sárdobálással váltunk el mer kiváncsi voltam én is a szövegre...itt is megvolt a sablonduma a gyerekekkel kapcsolatban

meg volt még egy-két dolog amiket nem igy mondott ki de ezt lehetett leszürni belöle:

1. otthon van az "asszony", mos föz takarit rá szal ez igy neki nagyon kényelmes

2. hova költözne mer albérletet nem akar fizetni és az annyáékhoz sem akar hazaköltözni

3. a kényelemböl adodik h uj párkapcsolat esetén még nem lenne meg ez az asszony mindent megcsinál dolog és akk vele mi lenne? kb megdöglene a koszban meg éhen

minden ember gerinctelen féreg aki megcsalja a párját...legyen az nö vagy férfi ez nemtöl független

hát én ennyit tudtam ehhez hozzászolni

2010. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

Nem feltétlen hülyeség! A gyereknek apa is kell, nem csak egy anya,ki elkényezteti. Az apának a válás után semmi joga a gyerekéhez,csak fizethet a volt nejnek. Akár éhen is halhat,ha nem gazdag pasi. A gyereknek pedig sokkalé rosszabb,ha elválnak a szülei,mintha a szülők nem úgy éln ek,mint a turbékoló galambok. Csak ma a nők többsége váláspárti,ahelyett,hogy a házasságukat hoznák rendbe. Ha gyerek van,akkor a férj már le van sz..va.

Én is nő vagyok,de az ilyenektől felfordul a gyomrom.

Ettől függetlenül,a pasinak a feleségével kellene őszin tén beszélni! Talán lenne valami eredménye!

2010. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: az illető apukák pl. tölthetnék a k*rvázásra szánt időt a gyerekükkel, ha már ugye egyszer olyan fontos nekik...
2010. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
az apának is vannak jogai és ha fontos neki a gyereke akkor harcol érte...sok apa azért nem tehet semmit a gyerekéért a gyerektartáson kivül mer nem is akar...nem egy olyan családot ismerek és pl ilyen a milyénk is ahol öcsémnek az apjával jo viszonyban maradtunk és biroságon kivül is meg lehet egyezni csak akkor ahhoz olyan szülöi kapcsolat is kell...ha azt egy férfi viszont már eljáccotta akkor hova vergödik?
2010. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
-
2010. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
ülj le vele, mond el nekii hogy nagyon szereted, de egyszerüen nem bírod elviselni a féltékenykedését, és vagy változtat rajta, vagy fel is út, le is út.
2010. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annak ellenere hogy vannak kivetelek, a nagy tobbsege ures kifogaskent hasznalja a gyereket. En az ilyen helyzetekben valahogy mindig a gyereket sajnalom...elvegre nem tehet arrol, amit az szulei elrontottak, megis o szenvedi meg a legjobban...
2010. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!