Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek hogy vannak megnevezve?

Ezek hogy vannak megnevezve?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az ilyen embereket legtöbben elmebetegnek tartják, de most nem ez érdekel, hanem az hogy van e rá megnevezés? Ha valaki teherbe ejti a lányát a gyereke egybe az unokája is lesz, a lány pedig a saját féltestvérét szüli meg, aztán teherbe ejti a másik lányát aki az unokája is, és meg születik a lánya unokája és dédunokája egy személyben, a lány megszüli a féltestvérét és a nagynénjét is aki a gyereke, és így tovább. Ezek betegen születnek valószínűleg a vérfertőzés miatt. Azon kívül hogy aberrált, pszichopata, perverz, elitélt jelzőkön kívül van e erre hivatalos megnevezés egy szóval? Mert szegény lány nem tehet róla hogy így kell mondani hogy bemutatom az anyám aki a testvérem és nagynéném is egybe.

2021. jan. 24. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak az életben olyan dolgok, amikre a magyar nyelvben nincs megnevezés. Ez is olyan.
2021. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"és így tovább". Miért lehet ennél is hülyébb? Még az ük unokáját is neki szülnék? Egyébként szerintem nincs szó erre hivatalos, de ahogy írtad, egészségtelen állapotban születnek úgyhogy "szegény lány" erről sem tehet, úgyhogy kisebb gondja is nagyobb annál hogy mit mondjon másnak.
2021. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán vérfertőzőnek hívják, konkrét orvosi szakszó nincs rá

Anno a Ptolemaiosok is így szaporodtak Egyiptomban, meg is lett az eredménye (az egyik utód a kéz- és lábujjai között úszóhártyával született).

2021. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!