Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Viharos kapcsolat kezelése...

Viharos kapcsolat kezelése hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy most tortent hatalmas vitánk után írok.. Azt erzem nem tisztel a párom sőt ez biztos is nem egyszer ütött mar meg, direkt provokál, de olyan szinten hogy nálam teljesen elszakad a cérna és uvoltok, aztan persze en vagyok a hibás amiért kiabalok. Nem támogat, most derült ki hogy van par betegségem es orvosokhoz jarok jelenleg, azt mondta csak eljatszom. Szidja a csaladom mert en nem olyan jó módú családból származom mint ő, mindig az anyja seggebe van az az isten amit az anyja mond. Teljesen elhiteti velem hogy en vagyok a hibás, en csinálom, en reagalom túl közben meg ő... Sosem tisztelt sosem bánt velem nőként. Hogy kezelnetek az ilyen kapcsolatot? 2x szakítottam már vele, mindig az volt h megvaltozik megvaltozik de sose... 5 éve vagyunk együtt, el is jegyzett de a fejemhez is vágta hogy "en ezt is megettem érted" a másik meg az hogy mindent felhanytorgat a pénzt, hogy mit vesz, mit ad... :(
2021. jan. 23. 23:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
Megérdemled. Fogyatékos vagy! A válaszaidból látszik, hogy nincs rendben az agyad. Te élvezed ezt. Csak akkor nem értem miért rinyálsz kommenteken keresztül?
2021. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Még a szóbeli durvaság is bántamazás.Sajnálatos, hogy neked már be tudja dumálni, hogy a bántalmazás a váresre verésnél kezdődik. Ugyhogy mest megtudtad, hogy igen, bizony te bántalmazott vagy. Minden évvel csak durvább lesz és minden évvel csak nehezebb lesz onnen elmenned. Ne várd meg a véres részét ennek a játszmának. Barátnő,rokon, aki befogad? Vagy egy szoba bérlés? Keress jobban fizető melót, egy pillanatig ne várj, mert épp most hagyod tönkrevágni azt az egyetlen, becses kis életedet.
2021. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%

Odáig olvastam, hogy "nem egyszer ütött már meg". Innentől kezdve nem érdekel a picsogásod, nem tudlak sajnálni.


Azért próbáld tartani a súlyodat, hogy könnyebb legyen koporsót találni neked (pár éven belül ez lesz a vége).

2021. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%
21-nek igaza van. Az ilyen típusnak nem lehet segíteni, mert egyszerűen ezt élvezik. Ismertem személyesen egy ilyen lányt, hihetetlen. Ha nem a saját szememmel látom nem hiszem el. Mindig visszament a következő pofonért, nem lehetett rajta segíteni. Már nem tartom vele a kapcsolatot, mert már én nem bírtam elviselni a folyamatos drámáját.
2021. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél ki valahol egy szobát, nem kell egy egész lakást, aztán majd megismered a hozzád illő párt és vele lépsz tovább.
2021. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő számomra, de valóban léteznek ilyen hp-k. És újra meg újra bekövetkeznek a bajok.


Mondanám, hogy lépj le, de biztosan megindokolnád, hogy miért nem teszed.


Akkor meg - jó szórakozást kívánok. Mert biztos vagyok benne,. hogy valahol te is élvezed. (Amolyan párkapcsolati szado-mazo.)

2021. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
90%
Ezt csak az tudja,hogy mit érez aki ilyen kapcsolatban van,ilyen típusú emberrel és anyával lenni!Vissza élnek a helyzeteddel,ez által hülyének néz és kihasznàl,és az anyja mindig a párt fogoja marad majd.Mivel nem is tisztel nem szeret,akit szeretünk nem tartjuk terrorba!Nem ép elméjű lehet,szabadulj tőle,még ha nehêz is lessz.Csak azért vagy neki,hogy legyen valaki,mert ég, egyedül nem akar lenni(mert egy erősebb nővel ezt nem tehetnéeg)Lépj,mert csak te fogsz kikészűlni.Hagyd ott őket.Ha kell szökj el!Tervezz ki mindent előre a saját érdekében.
2021. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!