Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Viharos kapcsolat kezelése...

Viharos kapcsolat kezelése hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy most tortent hatalmas vitánk után írok.. Azt erzem nem tisztel a párom sőt ez biztos is nem egyszer ütött mar meg, direkt provokál, de olyan szinten hogy nálam teljesen elszakad a cérna és uvoltok, aztan persze en vagyok a hibás amiért kiabalok. Nem támogat, most derült ki hogy van par betegségem es orvosokhoz jarok jelenleg, azt mondta csak eljatszom. Szidja a csaladom mert en nem olyan jó módú családból származom mint ő, mindig az anyja seggebe van az az isten amit az anyja mond. Teljesen elhiteti velem hogy en vagyok a hibás, en csinálom, en reagalom túl közben meg ő... Sosem tisztelt sosem bánt velem nőként. Hogy kezelnetek az ilyen kapcsolatot? 2x szakítottam már vele, mindig az volt h megvaltozik megvaltozik de sose... 5 éve vagyunk együtt, el is jegyzett de a fejemhez is vágta hogy "en ezt is megettem érted" a másik meg az hogy mindent felhanytorgat a pénzt, hogy mit vesz, mit ad... :(
2021. jan. 23. 23:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Neked egyetlen hibád van.

Az, hogy vele vagy.

Ezt a kapcsolatot nem kezelni kell, hanem befejezni.

2021. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Igaz.!

Igazából ezt lattam otthon mindig. Apám szét alazta anyámat, es ez már 23 éve tart a mai napig, nem váltak el, mert hogy ott voltunk mi gyerekek (3an) de sokkal jobb lett volna ha elvalnak, de mindig az anyagiakra hivatkoznak. Apám mindig is alazta anyamat mert anyám sem jo módú családból származó nem úgy mint apám. Mindig ment az hogy kinek mije van stb apám ugy beszélt /beszél anyukammal mint egy utolsó kutyaval se, annyi különbséggel hogy nem utotte meg. En megfogadtam, soha nem fogok így élni, erre tessék. Ugyanabban élek csak most en vagyok a fo szereplő. Nem szeretnék haza költözni mert nem akarom ezt hallgatni otthon se ujra, amit 18 éven at. A legjobb egy albérlet lenne de a havi 110ezres fizum nem hinnem hogy elég lenne... Mindenesetre koszinom a válaszokat. Csak megjobban megerositett abban, hogy sose kellett volna vissza jonnom ehhez az emberhez. Csak nem tudom miért érdemlem ezt.. Es nem picsogok, csak sokszor elgondolkozok azon hogy 18 év8g ebben eltem, azt hittem talán majd ezután nem ebben kell, minden jo lesz:)

2021. jan. 23. 23:52
 13/27 Savlekotő ***** válasza:
86%
Nem férfihez kell menekülni otthonról csöbör vödör pont hogy az ilyen vadászik a sérült traumás tipusra,lakhatásért meg nem kell maradni se eltűrni ezt a bánás módot,ennél egy szállón is jobb lenne. Nanet hívd fel,segíteni fognak. És menj pszichoterápiára. [link]
2021. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Savlekotő ***** válasza:
82%

NANE segélyvonal

Nők és gyerekek elleni erőszak áldozatainak és segítőiknek

+36 80 505 101

2021. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
En... Hogy is mondjam.. Előre mondom tudom hogy nem elfogadható es nem is fogadom el. Úgy igazán nem vert meg... Pofonok voltak, felnyomott a falra, szorongatott es társai, de nekem 1000000x rosszabb a lelki terror amit csinál velem a csúnya beszéd, meg alázás. Mindig azt erezteti velem hogy en egy senki vagyok a családi hatterem miatt amiért a szuleimnek nincsen pénze, es pár éve a bank a házukat elvitte. Ezért engem szokott szidni hogy nekem milyen családom van. Régen beteges féltékeny volt, arrol talán leszokott. Mostmár az megy, hogy felhanytorgat mindent az utolsó fillerig. Semmit nem kérek tőle csak ilyeneket h pl mikor nekem már elmegy a szaros kis fizum, vegyen most ő valami főzni valót hiszen ő a háromszorosat keresi annak amit én... Nem volt jo otthon a légkör sosem anyamek között, de mindig közös kassza volt. A parom meg külön kiszamolja rezsit es oda kell adnom a felét, ha elmegyunk valahova felesbe tankoltat ne ertsetek felre nem eltartatni akarom magam egyáltalán de szerintem ez nem normális egy kapcsolatban hogy a felhanyas megy ki mit vett. A ház is az ő nevén van, es a fejemhez is szokta vagni pl ma is hogy kifizeti azt a pár valamit amit vettrm es szedjem a szaros kis ruhaimat amivel erkeztem es mehetek ha nekem nem tetszik az ahogy bánik velem... Es tisztába van vele hogy nincs hova mennem
2021. jan. 24. 00:12
 16/27 A kérdező kommentje:

Neki ez természetes ahogy beszél velem hiszen az idota anyja mindig kinyalta a kisfia seggét, ő meg azzal halalja meg, hogy undorító modon beszél vele, ezután az anyja ugyanúgy mindent megad neki amit csak kér

Ezt is megkapom mindig, hogy az ő anyja mit ad meg en legyek hálás az anyjanak amiért ezt meg azt megvett (sose kértem) mert az enyém semmit nem vesz meg nem ad... Nem tud adn8

2021. jan. 24. 00:15
 17/27 Savlekotő ***** válasza:
88%
Ne haragudj de mi a jó neked ebben? Megteheti veled megteszi,mert hagyod,mert nincs hova menned lemész kutyába. Nincs senki aki befogadna mig talpra állsz? El nem tudom képzelni a szex részét ennek a boldog párkapcsolatnak.. De a családi mintát tovább vitted tökéletesen te is sajnos, Mindig mondom,családi háttér az oka a dolgoknak..
2021. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Mindig a fejemhez van vágva minden anyagi dolog amit vagy ő vagy az anyja vesz pedig én sose kérek semmit. Tudta mikor megismert hogy nem gazdag családból jövök, de ő annyira hajtott... Eletem csalódása ő. A városban ő a nagy sztár a kedves dolgos szelid ember en meg a hálátlan szar. De azt senki nem tudja hogy itthon ő milyen valójában. Egyszerűen egyik percben megut, ordít velem szid. Aztán ha véletlen jön valaki, mint akit elvagtak, semmi nem látszik rajta
2021. jan. 24. 00:20
 19/27 A kérdező kommentje:

Szex havi 1x 2x van max ha ő éppen úgy dönt hogy akarja

Nincsen más a szuleimen kívül ahova nem akarok újból menni. Es igen... Ugyanabban élek mint anyukám ő már 23 éve tűri ugyanazt amit en

2021. jan. 24. 00:21
 20/27 Savlekotő ***** válasza:
75%
Jó nem érdemes válaszolni rinyálsz meg se hallod a válaszokat nem megoldás kell csak kiöntöd ide az otthoni szart. Persze hogy kifelé mást mutat tipikus nárcisztikus bántalmazó,te meg a neki megfelelő otthon is ezt látta áldozat típus.. 5 év múlva gyere vissza rinyálni 2 gyerekkel a púpodon-
2021. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!