Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Viharos kapcsolat kezelése...

Viharos kapcsolat kezelése hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy most tortent hatalmas vitánk után írok.. Azt erzem nem tisztel a párom sőt ez biztos is nem egyszer ütött mar meg, direkt provokál, de olyan szinten hogy nálam teljesen elszakad a cérna és uvoltok, aztan persze en vagyok a hibás amiért kiabalok. Nem támogat, most derült ki hogy van par betegségem es orvosokhoz jarok jelenleg, azt mondta csak eljatszom. Szidja a csaladom mert en nem olyan jó módú családból származom mint ő, mindig az anyja seggebe van az az isten amit az anyja mond. Teljesen elhiteti velem hogy en vagyok a hibás, en csinálom, en reagalom túl közben meg ő... Sosem tisztelt sosem bánt velem nőként. Hogy kezelnetek az ilyen kapcsolatot? 2x szakítottam már vele, mindig az volt h megvaltozik megvaltozik de sose... 5 éve vagyunk együtt, el is jegyzett de a fejemhez is vágta hogy "en ezt is megettem érted" a másik meg az hogy mindent felhanytorgat a pénzt, hogy mit vesz, mit ad... :(
2021. jan. 23. 23:04
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Az indulataimat meg mikor provokal egyszerűen nem tudom kezelni... Uvoltok vele olyankor már

Csak en vagyok így?

2021. jan. 23. 23:06
 2/27 Savlekotő ***** válasza:
94%

5 éve nincs több kérdésem,maradj még őtöt és az összes fogad veresd ki vele a anyagiakért,szülj is neki csússzál térden előtte. Irónia átjött remélem.


Az első pofonnál lapát nem öt évig veretni alázni magad. Ez már csak rosszabb lesz max halálra ver egyszer.

2021. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Olyan volt, hogy adott egy pofont azaz többször adott már mikor kiabáltam vele vagy valami vagy neki nyomott a falnak es mindig azt mondta hogy ne mondjam hogy ő annyira megutott mert nem verzett semmim csak egy pofon volt... Szerinte csak ennyi
2021. jan. 23. 23:13
 4/27 Savlekotő ***** válasza:
81%
Ja oké,akkor maradj csendben otthon,és köszönd meg a pofont utána hülye 14 csa.. Ilyeneken tényleg nem lehet segíteni majd mikor már orvoshoz se enged és rá mész olvasd vissza itt magad..
2021. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért tűröd, hogy lábtörlőnek használjon?
2021. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló? Hol írtam en olyat hogy ez normális? Ez csak a párom szerint normális nem szerintem
2021. jan. 23. 23:21
 7/27 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mégis ötödik éve eltűröd,normális nő már rég kivágta volna egy pofon után itt veled sincs minden rendben,Otthon is bántalmaztak?..
2021. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem... En csak szerettem volna rajonni arra hogy miért nem tisztel miért bánik velem így ahogy.. Verbalisan tobb rosszat ad mint fizikailag es az sokkal jobban faj. Szeret rajtam röhögni mikor szándékosan kiprovokal valamit belőlem. Az anyja szava a mindene, mindig csak ra hallgat az van számára amit az anyja mond es 30 éves... 2x már ki dobtam azt hittem most mas lesz, fel évig voltunk külön, most kiderult hogy nem lett mas, ugynaz mint volt. De teljesen belem tudja beszélni hogy en vagyok a hibás

Konkrétan bármi ossze tudunk veszni általában azon szoktunk hogy nem hallgat meg, nem figyel ram, szerinte meg csak en akarok tul sokat, hisztizek. Ha engem kell orvoshoz vinni általában nehezere esik es szóvá teszi még azt is hogy tankolni kell, de az anyjat viszi mindenhova örömmel

2021. jan. 23. 23:30
 9/27 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondja en változzak meg, mert túl hisztis vagyok tul sokat akarok

Szerintem meg alap dolog lenne hogy figyel ram.

2021. jan. 23. 23:31
 10/27 Savlekotő ***** válasza:
93%
Nagyon buta vagy sajnos pont ezért téged választott ezt egy normális nővel nem tudná kivitelezni egy hétig se nem hogy 5 éven át rommá alázni mert phicsán rúgná.. Hagyd el vagy ne picsogj..
2021. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!