Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogok itthonról menni....

El fogok itthonról menni. Kérnek pár választ. Sürgős!?

Figyelt kérdés
Holnap el fogok itthonról menni, le fogok lépni. Ilyenkor illik valakinek szólni? Mikortól kezdenek el keresni? Megtalálni soha nem fognak. Hagyjak hátra valami üzenetet? Írják valamit a közösségi oldalamra előtte? Ha valamit meg nem mondtam akkor elnézést. Fáradt vagyok, utam holnap egy korai vonattal veszi kezdetét.
2021. jan. 22. 21:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

Megtalálni soha nem fognak. Hagyjak hátra valami üzenetet? Írják valamit a közösségi oldalamra előtte

ne ha nem akarod hogy megtaláljanak...ne haggyj semmi arra való jelet hogy elmész...

2021. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

van egyáltalán elég pénzed évekre vagy miből fogsz élni és hol?

dolgozni még nem dolgozol gondolom?

2021. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Az én családi hatterem is szörnyű volt ,apám molesztalt kicsi korom óta ,anyám pedig ideg roncs volt . Apám erős alkoholfuggo volt anyám pedig erős gyógyszerfuggo. Menekultem otthonról . Volt hogy egy hétig haza se jöttem mert valami barátomnál voltam ,de anyámnak mindig szóltam .

16 évesen megismertem egy fiatal férfit és elmeséltem a családi hatterem . Felhívott magához beszélgetni és sajnos nem az lett amit hittem .

Megerőszakolt .

Utána az utcán sírtam egész éjjel ...

Másnap megpróbáltam magam megölni...a pszichiátrián találtam magam később ...,

Életem legnehezebb időszaka volt


Hidd el nem éri meg ,akármilyen rossz is . Inkább kérj segítséget

2021. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22%
azert sokaknak még csak elkeozelesuk sincs hogy foleg falun milyen viszonyok vannak neha. Ott nincs tesco, sokszor szorakozasi lehetoseg, focicsapat stb. Nem egyszeru fiatalkent ott.Fokeg ikyen szulokkel.
2021. jan. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%
Na, már a vonaton?
2021. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
88%
Vigyázz magadra, és este menj haza. Utána pedig keress diákmunkát, alkalmi melót, ha tudsz, illetve tanulj szorgalmasan, hogy minél könnyebben el tudj indulni az életben. Megszökni viszont ne szökj meg. Itt most neked lelkileg rossz, de legalább fizikailag van hol aludnod, fürdened, nem fázol. Próbálj meg lelkileg eltávolodni kicsit.
2021. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!