Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogok itthonról menni....

El fogok itthonról menni. Kérnek pár választ. Sürgős!?

Figyelt kérdés
Holnap el fogok itthonról menni, le fogok lépni. Ilyenkor illik valakinek szólni? Mikortól kezdenek el keresni? Megtalálni soha nem fognak. Hagyjak hátra valami üzenetet? Írják valamit a közösségi oldalamra előtte? Ha valamit meg nem mondtam akkor elnézést. Fáradt vagyok, utam holnap egy korai vonattal veszi kezdetét.
2021. jan. 22. 21:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
11 könnyű úgy beszélni hogy azt sem tudod mi van itt, gondolom te az ilyet sosem fogod érteni, nem ilyen lehetett a családi háttered.
2021. jan. 22. 21:52
 12/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem nyitja fel a szüleid szemét a szökésed. Ugyanúgy utálni fogják egymást, rossz eszközhöz nyúltál.

Igen, megtalálnak, az Interpol összeszed, hazavisz, apád agyba-főbe ver, és még jobban fognak veszekedni, mindegyik a másikat fogja hibáztatni a szökésed miatt. Attól fogva soha sehová nem engednek el, mert szökős vagy.

És fiúból is csinálnak kvát, melegprosti a neve, ugyanúgy erőszakolják, verik. Több pénzt kap a kitartód, ha fiúkkal üzletel. Jó eséllyel befognak ennek, nagyon naiv vagy, nem ismered az embereket, rossz vége lesz, sírni fogsz, amilyen helyzetbe kerülsz.

2021. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Mondanám, hogy majd 1-2 nap csövezás után rájössz, hogy milyen is az utca, de mivel egy nyilvánvalóan tapasztalatlan kisgyerek vagy így sajnos jó eséllyle esne valami komoly bajod. És nem, molesztálni nem csak lányokat lehet/szoktak.


Ez a kérdés gondolom afféle figyelem felhívás, hogy rád figyeljünk, de online nem tud senki segíteni neked. Ha fel akarod nyitni a szüleid szemét, akkor bezsélj velük, ne jétsz ilyen gyermeteg játékokat. Ennek csak az lesz a vége, hogy még annyira sem fognak felnőttként kezelni mint most.

2021. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb gyujtsd a penzt, jelentkezz hetvegi munkakra, meg diakmelora esetleg McDonalds, Tesco vagy valami, hogy mire 18 leszel, legyen mibol es hova elmenned.

Sajnalom,hogy rossz neked otthon es hogy a szuleid veszekednek, de probald meg kerulni a bajt, es ne legyel a konfliktus kozepette ott.

Ha orditoznak, nyugodtan megmondhatod, hogy halkabban, mert tanulnod kell. Ha a szuleid egymast verik, nyugodtan kihivhatod a zsarukat, meg akkor is, ha teged bantalmaznak fizikailag.

2021. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Savlekotő ***** válasza:
93%

Nagyon ráfogsz erre baxni itt borítékolom,láttam én már otthonról elszökötteket akik vissza sírták az otthonukat.. Te gyerek vagy fejben,inkább maradj otthon tanulj,aztán rá érsz végzettséggel lelépni ha annyira mehetnéked lesz.. Ha meg bántalmaznak akkor gyámügy de nem az utcára pénz nélkül kiskorúként mert könnyen találod magad nagyom rossz helyen is.. Le kell otthon ülni kommunikálni..

70F

2021. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%
11es vagyok. jaj de fárasztó vagy, kérdező. Elvált szülők gyereke vagyok, sok évig csak azért voltak együtt, hogy ne széthullott családban nőjek fel. Mindennapos volt az üvöltés, csapkodás, veszekedés. Ha egymást nem érték, akkor velem csinálták. Hálát adtam érte, mikor végre elváltak. Ráadásul anyámmal maradtam, aki tipikus mártíranya, ráadásul borderline-os, és rajtam töltötte ki mindig a problémáit. Szóval kérlek, mesélj még.
2021. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
45%
Harkai vagy?
2021. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van, semmit nem tudok meg, szomorú vagyok, most is csak sírok, szerettem volna valakinek beszélni erről mert senki másnak nem tudom elmondani. De menni fogok, ha nem más akkor max egy napra. Nem bírom, pici nyugalomra szükségem van. Ezen kívül sok minden van meg, de nem szeretnék mindent a netre írni. Koszonom a válaszokat. Válaszolni nem hinném tudnék minden válaszolónak de koszonom hogy irt, olyan mintha valakit érdekelne is hogy mi van velem. További szép estet, hamarosan megyek aludni, holnap korán kelek.
2021. jan. 22. 22:07
 19/26 A kérdező kommentje:
Ui.: bocsánat hogy itt hisztizek és sajnáltatom magam
2021. jan. 22. 22:07
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre menjél, ahol meleg van, és ismernek. Nagyszülők, nagynéni-nagybácsi.
2021. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!