Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogok itthonról menni....

El fogok itthonról menni. Kérnek pár választ. Sürgős!?

Figyelt kérdés
Holnap el fogok itthonról menni, le fogok lépni. Ilyenkor illik valakinek szólni? Mikortól kezdenek el keresni? Megtalálni soha nem fognak. Hagyjak hátra valami üzenetet? Írják valamit a közösségi oldalamra előtte? Ha valamit meg nem mondtam akkor elnézést. Fáradt vagyok, utam holnap egy korai vonattal veszi kezdetét.
2021. jan. 22. 21:18
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
92%
Ilyen kerdes utan inkabb maradj otthon
2021. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Szaszababa93 válasza:
93%
Miért? Mi az oka?
2021. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmultal 18 akkor mehetsz, ha van hova.
2021. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Miért akarsz lelépni? Igen, illene ilyenkor szólni valakinek, hacsak nem alapos indokkal lépsz le. Egyáltalán miből fogsz élni? Gondolom kiskorú vagy, ha nagykorú lennél, mindegy lenne, hogy megtalálnak-e, úgysem kényszeríthetnek semmire. A kifejtésben feltett kérdések megválaszolásához igazán nagy segítséget nyújtana, ha a "Miért akarsz lelépni?" kérdésre válaszolnál.
2021. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Illik. Kb igy:

"Elmentem. Szamitsatok ugy, hogy hopnap mar itthon leszek"

2021. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

-Illik-e valakinek szólni? Igen, annak, akit szeretnél informálni a tervedről. Aki közel áll hozzád, és szereted, nem akarod megijeszteni, hanem be akarod avatni.

-Mikortól kezdenek keresni? Attól függ. Ha 18 alatt vagy, akkor azonnal amint észre veszi valaki a hiányod, ha 18 elmúltál, akkor hivatalosan 24 óra után.

-Hagyjál-e üzenetet, írjál-e közösségi oldalra? Attól függ, hogy mi az eltűnés célja. Neked kell tudni.

Ne legyél benne biztos, hogy sosem találnak meg. Nem tudom mik a körülmények, lehet felnőtt ember vagy, és jó okkal hoztál ilyen döntést. De ha valami baj van, inkább gondolkozz, ne csinálj butaságot, ha baj van, hívj egy krízis számot. Ha kiskorú vagy, akkor pedig mindenképp azt javaslom, hogy ezt ne tedd, mert sehova se vezet. Vigyázz magadra, jól gondold át.

2021. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
16 töltöttem egy hónapja. Fiú vagyok így kur@& nehezen csinalnak belőlem. Az az oka hogy egyszerűen nem bírom azt ami itthon folyik. Most egy faluban lakom. Eldugott kis falu Sopron közelében. Hogyan fogom csinálni? Nem tudom, ha megtalálnak max haza visznek, és akkor talán felnyitom a szüleim szemet hogy azonnal hagyjak abba amit csinálnak (folytonos veszekedés) nem szeretném így élni a mindennapjaim.
2021. jan. 22. 21:43
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem láttad azt a cikket mikor kimentek angliaba dolgozni férfiak. Kaptak szállást, dolgoztatták őket aztán mikor kérték a fizetésüket össze vissza verték őket. Magyarán szolgák voltak. És ezek 30-40 éves férfiak voltak te meg egy 16 éves fiú. Nem tudod mire kellesz ezeknek gyerek vagy még ..
2021. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Biztos valami járvány.

Minden 16 éves anyja apja hülye. Nem furcsa ez?

Orvos látta őket?

2021. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

16 éves fiúból nehezen lesz prosti? ó, drágám, szép ez a naivitás, de inkább ne találd magad szemben a cudar valósággal, hogy hányan keresik ilyesmi korú fiúk társaságát felnőtt férfiként...

16 évesen még kerestetni fognak egyébként, szóval ezt a hisztit hagyni kéne még két évig. Akkor mehetsz, amerre látsz. Amúgy is, veszekedés miatt lelépni? 16 évesen ennél már felnőttebbnek kéne lenned, nem? Ez olyan 10-12 évesek szintje.

2021. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!