Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran latogatjatok...

Milyen gyakran latogatjatok elhunyt szeretteitek sirjat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 22:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
pár évente... utálom ezt a temetőbe járogatást. semmi értelme!! akit szerettünk, már rég nincs ott! azt, hogy gondolunk rá és gyertyát gyújtunk, BÁRHOL és BÁRMIKOR megtehetjük...
2010. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én nem hiszem, hogy elmennék valaha is anyum sírjához. Elég volt nekem holtan megtalálni, nehéz volt feldolgozni, nincs kedvem sebeket tépni.
2010. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 6 éve lesz, hogy meghalt.
2010. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem 8 évvel ezelőtt halt meg az apám, pont a nyolcadik születésnapomon. Minden évben kimegyek a sírjához a halála évfordulóján, és az én x-edik születésnapomon, meg az ő születésnapján. Augusztus 8.-án lett volna 57 éves.


16L.

2010. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Anyukám idén május elején halt meg. Majdnem minden héten megyek hozzá. Ha én nem, akkor megy a tesóm, a keresztapám, a nagynénémék, szóval valaki mindig. Legtöbbször viszek virágot, de ha nagyon tele vannak a vázák, egy gyertyát akkor is gyújtok. Azelőtt én sem voltam egy temetőbe járó típus, nagymamámhoz kb. 2-szer mentem ki évente. De anyumhoz mindig megyek. Leülök ott kicsit, jól esik egyedül lenni a gondolataimmal.
2010. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es mindenkinek oszinte reszvetem
2010. aug. 16. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!