Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim éppen válnak. Hogy...

A szüleim éppen válnak. Hogy élhetném túl?

Figyelt kérdés

Az igazi apukám má jó ideje meghalt. Lett egy nevelőapukám. Nagyon sokat vitáztunk szinte semmiben nem értettük egyet. De ettől függetlenül nagyon szeretem. Mit csinálhatnék.

18l


2021. jan. 16. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy. Ugyanúgy tarthatod vele a kapcsolatot, mint eddig. Valószínűleg hamarosan úgyis elköltözöl, és rájössz, hogy az összetartozás nem helyrajzi kérdés. (Az én szüleim már 5 éves koromban elváltak, ennek ellenére nagyon szoros a kapcsolatom az apámmal.)
2021. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira jóban vagytok, tartjátok a kapcsolatot. Ennyi. Tisztában vagyok vele, hogy nem esik neked ez jól, de ez akkor sem világvége. Szerencsére abban a korban élünk, ahol az emberek csak akkor nem tudják tartani a kapcsolatot, ha nem akarják.
2021. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy millió más gyerek túléli. Nem nagyon van a google-n találat arra, hogy belehalt a válásba
2021. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
ha 10 evesen en tuleltem, te is tul fogod felnott emberkent. tudom hogy rossz, de jobb, mintha csak azert maradnanak egyutt, mert a csalad mindenek felett stb stb., de akkor ugyanugy lennenek vitak. legalabb nem kell azt hallgatnod. ettol fuggetlen ugyan ugy fogsz tudni talalkozni mindket emberrel.
2021. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 4 éves voltam, amikor a szüleim elváltak. Azonkívül, hogy tikkeltem egy darabig, nagyobb bajom nem lett. Igaz, 4 évesen talán még nem fogtam fel annyira, hogy mi a helyzet, bár anyám szerint egyszer odanyögtem neki, hogy ne aggódjon, lesz majd másik bácsija :D Na mindegy, zárójel bezárva. Nem lesz semmi bajod, miután szüleid elváltak, ugyanúgy mindkettővel fogod tartani a kapcsolatot. Nyugi :)
2021. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!