Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj? (többi lent)

Ez baj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egész családom megveti azokat akik nem heterók. Ennek ellenére nekem semmi bajom sincs velük sőt a fél baráti köröm meleg vagy biszex.


Tettetem, hogy én is elítélem őket, de tudom, hogy ez rossz dolog.

Ez baj, hogy ezt csinálom?

És az baj, hogy nem ítélem el őket?

Ti mit tennétek?



2021. jan. 10. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Kiállnék a véleményemért, de te tudod mit csinálsz. Nem baj ha otthon a családdal egyetértesz, elkerülöd a vitákat legalább.
2021. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, ha még eltartanak, akkor továbbra is fogd be szépen a szádat és ne oszd meg a véleményed. Semmi szükséged nincs rá, hogy kirakjanak az utcára vagy menjen otthon a balhé.


És ezt biszexként mondom.

2021. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha a családom egyáltalán nem lenne rá vevő, nem beszélnék otthon velük ilyenekről. Mert az ellentétes véleményböl csak vita van. De egyáltalán nem baj ha nem ítéled el őket. Miért is lenne ez baj?
2021. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj. Ha konfliktus kerülő vagy, akkor inkább így csináld és legalább békesség honol. Ha viszont nem tudod tovább leplezni, akkor állj ki a barátaidért, de számolni kell vele, hogy elfajulhat a dolog.
2021. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább csak csendben maradok, ha felhozódik a téma, a viták elkerülése végett.


Bi lány

2021. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj, te ismered őket mi megy át a tűrés határukon. Csak nem tagadnak ki ha kiállsz a véleményedért. Nekem a politikai nézetem is más, és el fogadják.
2021. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Soha nem állok ki vitát generálni senkivel, a családommal sem olyan témában, amiben nem vagyok személyemben érintett.
2021. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
9. Te nem vagy normális. A homoszexualitás nem betegség.
2021. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A balkezesség és a vörös haj is betegség? Ezek is eltérnek a "normálistól".
2021. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tyűha, köszönöm a sok pirosat. Meg kéne hatódnom?

13: Nem tudtam, hogy az életem nem teljes. Köszönöm a felvilágosítást.

2021. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!