Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apukámmal?...

Mit csináljak apukámmal? Kérlek sok választ!

Figyelt kérdés

Jövőhéten randizok egy fiúval,mozit terveztünk,és utána buli a haverokkal.

De a moziban a jegy 1000,és ha bulizni megyek még legalább egy ezres kéne. Persze nem piára,csak ha szomjas leszek vagy valami.

De nem hiszem hogy ad,és ráadásul szerintem még bulizni se nagyon enged el,mert múltkor sem volt itthon,de tudott róla.

Soha semmit nem enged meg nekem,ha a barátnőimmel elmegyek fagyizni,és még jóval 5 óra előtt otthon vagyok,akkor is szól érte,hogy: "Ki engedett el?" Pedig nem hiszem hogy baj lenne ha fagyizok. Nem vagyok még felnőtt,de olyan kicsi sem,hogy a kezemet kéne fogni. A hugom pedig mégcsak 12,de neki nem szól ha 10 körül ér haza. Állandóan kiabál velem,nem szeret. Pedig nem csinálok olyat! :(


2010. aug. 14. 12:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tudom,tudom.. Mondom h neki minden megvan engedve!!

Nem,nem lesz ott felnőtt,de vlt o.társaimmal megyek :)

2010. aug. 14. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!