Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apukámmal?...

Mit csináljak apukámmal? Kérlek sok választ!

Figyelt kérdés

Jövőhéten randizok egy fiúval,mozit terveztünk,és utána buli a haverokkal.

De a moziban a jegy 1000,és ha bulizni megyek még legalább egy ezres kéne. Persze nem piára,csak ha szomjas leszek vagy valami.

De nem hiszem hogy ad,és ráadásul szerintem még bulizni se nagyon enged el,mert múltkor sem volt itthon,de tudott róla.

Soha semmit nem enged meg nekem,ha a barátnőimmel elmegyek fagyizni,és még jóval 5 óra előtt otthon vagyok,akkor is szól érte,hogy: "Ki engedett el?" Pedig nem hiszem hogy baj lenne ha fagyizok. Nem vagyok még felnőtt,de olyan kicsi sem,hogy a kezemet kéne fogni. A hugom pedig mégcsak 12,de neki nem szól ha 10 körül ér haza. Állandóan kiabál velem,nem szeret. Pedig nem csinálok olyat! :(


2010. aug. 14. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
te hány éves vagy ?
2010. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocsi,lemaradt!

16 leszek nem sokára.

De normális vagyok,nem cigizek,semmi!

2010. aug. 14. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk érthető hogy félt.. nézd meg ezt a mai remek világot....
2010. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És a srácot is ismeri,kedveli,és a családját is,hiszen 8 évig voltunk osztálytársak,most ballagtunk! (:
2010. aug. 14. 12:09
 5/11 anonim ***** válasza:
sok
2010. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki az igazat! Pontosan azt, amit leírtál. Ha látja rajtad, hogy őszinte vagy hozzá, és elég komoly, akkor tutira elfog engedni!!!;)
2010. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt nem a világ a baj Szerintem,16 éves vayg 5 re érzs haza és ordít egy kis fagyizásért de a 12 éves húgod 10 ér haza és semmi hugod mi a lótúrót csinál amúgy este 10 ig?
2010. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A hugom a sok bolond haverjával császkál éjjel a városban.
2010. aug. 14. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:
beszélgess el a hugodról apáddal, hogy az idősebbnek azért még több szabadság jár. Nem lessz ott olyan felnőtt a bulin akit ismer talán? Az segítene.
2010. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Őszintén mit keres egy 12 éves lány a városban éjjel?Szüleid engedik,mert ha igen akkor .....No comkment.
2010. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!