Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít igaz?

Ez megcsalásnak számít igaz?

Figyelt kérdés

Tegnap délután pár haverommal elmentünk az egyik kocsmába. Folyamatosan csak ittunk mindent. Utána kiesett az egész éjszaka. Nem tom mit csináltunk de az egyik haveromnál vagy 10 perce arra ébredtem h valaki beszél hozzám és simogatja a hasamat. ránéztem és eyg nő volt de nemtom h ki és mindent elmondott h mi történt tegnap este. szerintem megcsaltam a barátnőmet. ha nem vagyok józan akkor az is megcsalásnak számít nem? ha a barátnőm emgtudja letépi a fejemet

19/f


2010. aug. 14. 11:31
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem én azt a férfit aki annyira hazavágta magát mint te és ennek ellenére felállt neki. Max álmodba szexeltél.
2010. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Őszinte gonosz válasza:
100%

Ha matarészegen beülök egy autóba és elütök egy embert, akkor az balesetnek számít? Akkor is, ha nem emlékszem mi történt? Lehet nem is én ütöttem el?


A TE FELELŐSSÉGED, hogy berúgtál, nem kényszerítettek rá.


Ha egy bedrogozott csóka megerőszakolja a barátnődet, akkor az sem számítana? Mert hát szegény nem volt beszámítható...

2010. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Azért a megcsalás szerintem nincsen egy szinten egy felelőtlen gyiklossággal. Akármilyen hülyén hangzik is, de azt túl lehet élni.
2010. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!