Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít igaz?

Ez megcsalásnak számít igaz?

Figyelt kérdés

Tegnap délután pár haverommal elmentünk az egyik kocsmába. Folyamatosan csak ittunk mindent. Utána kiesett az egész éjszaka. Nem tom mit csináltunk de az egyik haveromnál vagy 10 perce arra ébredtem h valaki beszél hozzám és simogatja a hasamat. ránéztem és eyg nő volt de nemtom h ki és mindent elmondott h mi történt tegnap este. szerintem megcsaltam a barátnőmet. ha nem vagyok józan akkor az is megcsalásnak számít nem? ha a barátnőm emgtudja letépi a fejemet

19/f


2010. aug. 14. 11:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%
Igen annak számít! Ja így legalább van mire fogni. Dehát piás voltam drágám.. Pff de egy szemét vagy te. Csak sajnálni tudom a barátnődet.
2010. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%

Igen,megcsalásnak számít vagy szerinted a részegen elkövetett szex-megcsalás,a gyilkosság,a lopás,a betörés,az erőszakoskodás nem számítanak annak amicsak azért mert ittál??


kac kac kac

2010. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, h én látom érdekesnek a dolgot, pedig nő vagyok. De igazándiból nem látom sok értelmét annak ha elmondod.

Azt neked kell tudnod, h egyébként mennyire jó a kapcsolatotok, mennyire komoly, stb, stb.

Ha ez az egy alkalom volt, és alapból minden tökéletes lenne otthon, akkor minek vágnád tönkre azt, ami jó?

Inkább nagy ívben kerüld el az ilyen szitukat!

Nem kell szidni, de sokszor csak azért vagyunk túlságosan őszinték, mert az ember önző. Ő nem fogja magát jobban érezni, max mint akit gyomorszájon vágtak. Nem, nem. Én fogom magam jobban érezni, mert kevésbé lesz lelkiismeret furdalásom, nyugtathatom magam azzal, h mennyire jó arc vagyok. Közben pedig csak a saját nyomoromat próbálom átrakni a másikra.

2010. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
91%
Ezt a hulyseget.....Meg ne haragudj baratom, volt nekem egy ket olyan estem, hogy kicsit tul ittam magam, reggel felebredtem es nem emlekeztem a tegnapra.....na de, abban az egyben biztos lehetek mindig...soha nem csalom meg a parom ilyenkor, akarmilyen reszeg is vagyok.Mert nem az in allapotban nem vagyok tudataban a tetteimnek, csak alvas utan kiesik minden....de mig ebren vagyok igenis kontrollalni tudom a tetteim...So...megcsaltad....jozanon, reszegen..tok mindegy.
2010. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
nem hiszem h lefeküdtünk
2010. aug. 14. 12:09
 16/33 A kérdező kommentje:
azt nem mondta
2010. aug. 14. 12:09
 17/33 anonim ***** válasza:
74%
De ha nem mondja el, és később a csaj valahogy rájön, tuti, hogy sokkal jobban elrontaná a kapcsolatot, mintha őszintén elmondaná még akkor, amikor történt!
2010. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit mondott? Írd le!
2010. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%

Megcsalásnak az a fizikai kontaktus számít, amiben megegyeztetek közösen, vagy amit a saját értékrendetek szerint gondoltok. Ez egyébként általában fedi egymást. Ha ezt nem öntudatlanul követted el, azaz nem voltál eszméletlen (és a csaj ügyesen kiszolgálta magát), hanem tudatosan (akár részegen, akár bedrogozva, mindegy), akkor ez egy saját akaratodból történt fizikai konktakt, és aminek nem feltétlen kell "lefekvéssel" végződnie. Ez már értékrendi kérdés.


Egyszerűbben is fogalmazhatok mondjuk: megcsaltad vaze, jó nagy barom vagy, viseld a következményeket :D

2010. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
74%

12:02es vagyok.

Ha elmondja, akkor most eláshatja a kapcsolatot. Így legalább esélye van.

Mit mondana el őszintén, ha nem is emlékszik semmire? Azt amit mondtak neki? Egyébként ha annyira részeg volt amennyire állítja, akkor kötve hiszem, h felállt volna.

2010. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!