Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít igaz?

Ez megcsalásnak számít igaz?

Figyelt kérdés

Tegnap délután pár haverommal elmentünk az egyik kocsmába. Folyamatosan csak ittunk mindent. Utána kiesett az egész éjszaka. Nem tom mit csináltunk de az egyik haveromnál vagy 10 perce arra ébredtem h valaki beszél hozzám és simogatja a hasamat. ránéztem és eyg nő volt de nemtom h ki és mindent elmondott h mi történt tegnap este. szerintem megcsaltam a barátnőmet. ha nem vagyok józan akkor az is megcsalásnak számít nem? ha a barátnőm emgtudja letépi a fejemet

19/f


2010. aug. 14. 11:31
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
54%
Ja egyebkent egyetertek az elottem levo kommenttel. Nokent is azt mondom, amit nem tudunk az nem faj....csak jol gondold meg mit mondassz meg kik lattak kivel voltal hogy, meg kinek mondod el, mert ggyorsan kibukik a dolog...
2010. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
64%
Felébredsz, látod, hogy fekszik melletted egy nő, és 10 perc múlva már itt teszed fel a kérdést? :D Barátaid nincsenek ?? :D Nekem ez kamuszagú, hisz egyértelmű, hogy megcsalásnak számít.
2010. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha a csaj csőbe húzza, és elmondja a barátnőjének, akkor is áshatja el a kapcsolatot.
2010. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
48%
Így van, akkor is. De te mit választanál? Saját magadtól ugrasz a vonat elé, vagy reménykedsz benne, h esetleg nem löknek elé?
2010. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Azért írtam 10 perc után mert a haverom akinél voltunk az a szomszédunk :D és nem érdekelt h ott fekszik amúgy se jön be a csaj. amúgy bírom az alkoholt csak most szerintem sokkal többet ittam

már azóta találkoztam vele és sikerült lehányni a lábát..:D amúgy nem kérdezte én meg nem mondtam...de szerintem el kéne neki mondani valamikor

2010. aug. 14. 15:14
 26/33 anonim ***** válasza:
80%
12:02-nek nagyon de nagyon igaza van!!! El ne mondd, semmi értelme, inkább legközelebb legyen helyén az eszed. Sokkal rosszabb lesz mindkettőtöknek, ha elmondod. Jó dolog az őszinteség, de még fontosabb, hogy megbocsájtsd magadnak, na és mi a megbocsájtás? MEG SEM TÖRTÉNT! Szóval soha többet ne agyalj ezen, jobb is, hogy nem emlékszel semmire, talán nem véletlen van. Nem mindig jó, ha őszinte az ember, tényleg úgy fogja érezni magát a csajod, mint akit gyomorszájon vágtak. Sose tudja meg. MEG SEM TÖRTÉNT. Ennyi, és oszlasd el a bűntudatodat. És többet ne menjél bele ilyen helyzetbe. A pia semmiképp sem mentség. A farkad vezényelt, de az is lehet, hogy nem tudtál magadról és a csaj letepert. Persze nem vagy ártatlan. De felejtsd el ezt az egészet. Szívből írtam a válaszom és drukkolok! És legközelebb okosabb legyél. Most szerintem jönni fog a lepontozás, de azok, akik azt mondják, hogy mondd el a barátnődnek, vagy álszentek, vagy semmit nem tudnak a kapcsolatokról (bocsi mindenkitől). Én sosem szeretném megtudni, ha bármit is tett volna a párom a hátam mögött. És ha én tettem valamit az exem mellett, azt sem mondtam el, bolond lettem volna. Inkább helyreraktam az eszemet. Puszi. 24/L
2010. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszméletlen voltál, nem. De úgy elég nehéz lett volna.
2010. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%
Ez megcsalás.
2010. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
71%

Végülis persze amit nem tudunk nem fáj.

De őszintén egyszer csak kibukik akkor mi lesz?

Még nagyobb ,,érvágás" lenne neki.

Igaz a Te lelked megnyugodna ha elmondanád neki meg szar lenne.De gondolj csak bele Te FFi létedre mit szólnál az ellenkezőjéhez?Mennyire cseszné a Ffi becsületed?


19/N

2010. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
61%
Oké, de már vissza nem tudja csinálni. Ha nem mondja el, és a csaj rájön, akkor ugyanott van, mintha elmondta volna, mindenkinek szar lesz. Ha nem mondja el és nem kürtöli világgá, akkor meg van az esélye annak, hogy nem tudódik ki és akkor nem feltétlen lehet rossz, mert nem tudja meg okvetlenül.
2010. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!