Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves lányok,aki családba...

20-25 éves lányok,aki családban gondolkodik, van ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon jó dolog, hogy ma már a fiatal nők karrierrben, és különböző önmegvalósító dolgokban gondolkodnak.Egyre többen nem terveznek sem férjhez menni, sem gyermeket vállalni.

Kíváncsi lennék, hogy vajon vannak -e olyan fiatal lányok, akik nem a szülők vagy a környezetünk nyomása miatt, hagyományos családi életet szeretnének.Férj, gyerekek,kutya🙂

Kérlek benneteket ne azok válaszoljanak akik nem.

Arról az oldalról sok véleménnyel találkoztam.

Kíváncsi vagyok a másikra is.



2021. jan. 8. 19:27
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igen igazad van.
2021. jan. 12. 21:09
 22/23 anonim válasza:

Szerintem a környezetünk, neveltetésünk, amit megtapasztaltunk mindenképpen hatással van arra, hogy mit szeretnénk, vagy nem szeretnénk. Én mindig is fiatalon szerettem volna házasodni és gyerekeket szülni (24-30 éves kor között), ebben persze nyilván annak is nagy szerepe van, hogy ezt a példát láttam otthon. (Szüleim, nagyszüleim is évtizedek óta házasok.)


Ugyanakkor ez nem ilyen egyszerű. Manapság elég nehéz megtalálni azt a társat, akivel hasonlóan látjátok a világot, azonos értékrendetek van, és hosszú távon, egy életen át tényleg kitartanátok egymás mellett.


Szerintem az abszolút nem egy rossz dolog, hogy a nők számára fontos az önmegvalósítás és karriert szeretnének építeni, sőt! Milyen példa lesz a gyerek előtt? Tanult, dolgos, szorgalmas anyukája van, aki több területen/szerepben is megállja a helyét. Anya, feleség, dolgozó nő, szerintem minden Anyuka egy Wonder Woman. Persze nem egyszerű mindent összeegyeztetni, de jó esetben nem is egyedül kell megbirkóznia ezzel.


Szeretnék én is fejlődni, tanulni és karriert építeni mielőtt gyereket szülnék, egyrészt mert azzal foglalkozhatok, amit szeretek, másrészt a biztos anyagi háttér megteremtéséhez pénz kell... Ugyanakkor nem kérdés számomra, hogy ha karrier és gyerek között kell választanom, akkor az utóbbit választanám. Ha úgy alakul és megtehetem, akkor addig szeretnék otthon lenni vele, amíg csak tehetem... (Itt nem arra gondolok, hogy 10-15 évig, de óvodás koráig biztosan, mert nem babysittereknek szülöm a gyereket, hogy ők neveljék.)


Jelen helyzetben én így látom a dolgokat, és ezeket szeretném, aztán persze, ahogy mondani szokták ember tervez Isten végez. :))


24/L

2021. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"és hosszú távon, egy életen át tényleg kitartanátok egymás mellett."


Nekem ez a típusú lojalitás hiányzik teljesen a mai kapcsolatokból.. Manapság kicsit nem tökéletes valami, már hajítják is ki a másikat, hányinger..

2021. jan. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!