Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves lányok,aki családba...

20-25 éves lányok,aki családban gondolkodik, van ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon jó dolog, hogy ma már a fiatal nők karrierrben, és különböző önmegvalósító dolgokban gondolkodnak.Egyre többen nem terveznek sem férjhez menni, sem gyermeket vállalni.

Kíváncsi lennék, hogy vajon vannak -e olyan fiatal lányok, akik nem a szülők vagy a környezetünk nyomása miatt, hagyományos családi életet szeretnének.Férj, gyerekek,kutya🙂

Kérlek benneteket ne azok válaszoljanak akik nem.

Arról az oldalról sok véleménnyel találkoztam.

Kíváncsi vagyok a másikra is.



2021. jan. 8. 19:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
És olyan nem lehet, aki nem nyomásra, hanem önszántából dönt így?
2021. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Jelen.. bár családot alapítani a semmire nehéz dolog, ezért fontos előtte a jó karrier.
2021. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Reméljük, hogy vannak ilyenek még, de sajnos mai párkapcsolatnak már nincs súlya. A legtöbben csak addig vannak együtt a másikkal amíg az kényelmes, az érdekük úgy kívánja meg. Aztan továbbállnak.. Szerintem ritka eset az, akivel boldogan nevelheted a gyerekedet, és nem fog lelépni izgalomvágyból mint egy aljas féreg. Válós prolinép lettünk.
2021. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen,erre vagyok kíváncsi, hogy önszántából.
2021. jan. 8. 19:45
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
1: bent van a kérdésben, hogy pont olyat keres...
2021. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
23 éves vagyok és férfi, nem volt sosem barátnőm, az életben sem vagyok sikeres sajnos, de még is érzek egy nagyon erős késztetést hogy családom legyen, gyerekem... De ehhez sajnos gyökeresen változni kellene.
2021. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
74%
Én már most 18 évesen is abban gondolkodom, nyilván nem egy-két éven belül, de majd szeretnék egy szép, falusi házba költözni, örökbefogadni 2 kutyust, aztán ha majd lesz férjem, akivel úgy érzem stabil a kapcsolatom, akkor gyerekeket is vállalni. Alapjában véve nem vagyok egy karrierista típus, jobban szeretem a nyugis életet, de ahhoz, hogy az előbb leírtakat megvalósítsam, valamilyen képzettséget, munkahelyet kell szereznem, így azért a karrierépítés bizonyos szinten elengedhetetlen egy ember életében
2021. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Csak én utálom ezt a kettős mércét?


Vállaj gyereket fiatalon, legyél családanya, de milyen gáz, hogy eltartott vagy.


Aztán tanulsz, dolgozol az anyagi alapért, nehogy a semmire szülj, akkor meg rágják a füled, hogy "hát 28 évesen már ideje volt..." vagy hallgathatod azt, hogy milyen szar anya és nő vagy, amiért munka mellett a férjedtől is elvárod, hogy vegye ki a részét a háztartás vezetésében és a gyereknevélesben.


19/L

2021. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
miért mindig a kutya?! Cica kell!!!
2021. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne... Csak az a mocskos igazság, hogy szingli vagyok, így jelenleg még csak tervezgetni sem tudom a témát.
2021. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!