Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves lányok,aki családba...

20-25 éves lányok,aki családban gondolkodik, van ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon jó dolog, hogy ma már a fiatal nők karrierrben, és különböző önmegvalósító dolgokban gondolkodnak.Egyre többen nem terveznek sem férjhez menni, sem gyermeket vállalni.

Kíváncsi lennék, hogy vajon vannak -e olyan fiatal lányok, akik nem a szülők vagy a környezetünk nyomása miatt, hagyományos családi életet szeretnének.Férj, gyerekek,kutya🙂

Kérlek benneteket ne azok válaszoljanak akik nem.

Arról az oldalról sok véleménnyel találkoztam.

Kíváncsi vagyok a másikra is.



2021. jan. 8. 19:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%
9. Igazad van,.. de nem is nekünk szól a kérdés... A helyzet az, hogy már nincs szerelem, elszökni, élni boldogan.. kell ez, kell az.. jól meg kell gondolni. És ha már jól meggondolták mikor lehetnek szerelmesek, mikor ad a természet gyereket, akkor gondolnak hozzá még egy kutyát. :-) tehát, ha szembe jön a szerelem, a gyerek, a macska.. ja nincs itt az ideje, akkor nem kell..
2021. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb ismerősöm és én magam is karrierre ÉS normális családi életre, férjre, esetleg gyerekre és minden egyéb ezzel járó dologra vágyunk. Szép dolog, ha valaki abban teljesedik ki, hogy tisztességgel neveli a gyerekeit és rendben tartja a ház körüli dolgokat, de baromi rizikós is. Bármilyen megbízható és tisztességes is a férfi, mindig benne van a pakliban, hogy megromlik a kapcsolat, más tetszik meg neki (vagy a nőnek, ki tudja) és válás lesz a vége, komolyabban megbetegszik és kiesik a munkából, na adj' isten fiatalon meghal, és ilyenkor jó, ha az ember lánya akár szűkösen is, de egyedül is megáll a talpán, nem anyaotthonba vagy a híd alá kényszerül az x darab gyerekével és a nulla képzettségével és munkatapasztalatával.
2021. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért üti ki egymást a kettő? Nekem tetszik ez az életforma, de ettől még szükségem van karrierre.
2021. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, kérdező, miért zárja ki nálad egymást a két dolog?


A legtöbb fiatal nő még mindig szeretne családot, de az csupasz p*csára nem megy, csak proliéknál, tehát elôbb nyilván dolgozni, karriert építeni kell a megfelelő anyagi háttér megteremtéséhez.


Mert lehet itt gúnyolni az önmegvalósítást, de a kisbabás évek hamar véget érnek és nem nagy öröm ám, ha, anyukának gyári 3 műszak mellett kell ellátni a családot.

2021. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, házas, és van egy kisfiúnk. Én is dolgoztam a gyerek előtt, 18 éves korom óta. Saját lakásban élünk, amit közösen vettünk. Anyagilag nem támogat minket senki, és nem is támogatott soha. Nem volt semmi a fenekünk alá sem tolva. Mindent közösen értünk el/vettünk meg amilyen ütemben a pénztárcánk engedte/engedi.

Önszántunkból tettünk mindent.

2021. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%

Én nagyon szeretnék családot. Viszont a karrierem is fontos, manapság nem lehet csak arra hagyatkozni, hogy a férfi keressen pénzt. Szeretnék egy biztos alapot magamnak, utána jöhet a családozás!

22/L

2021. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem zárja ki a kettő egymást.

Csak ismerek olyant aki a karrierre, vagy arra hivatkozik, hogy önmagával szeretne foglalkozni és neki ez nem fér bele. Nem élet cél, nem opció, ilyesmiket mondanak.

A lányom is ilyen. A fiam is osztotta a nővére véleményét.

Szerinte a lányoknak nincs erre igényük. Velük beszélgettem és reméltem, lesz majd aki ezt megcáfolja.

2021. jan. 12. 19:41
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát a te lányod ilyen, lehet, hogy a te példány okulva másféle életet akar, nem tudhatjuk innen látatlanban.


Csak azt, hogy születik itthon évente 85 ezer gyerek, ergo vannak olyan fiatal lányok, akik szeretnének családot, nem is kevesen.


De nem is értem, egy 20 éves lánynak miért kellene a családalapításon gondoskodnia munka helyett, te fogod neki finanszírozni a megélhetést baba mellett?

2021. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18 félre értettél. Nem kell.

A fiammal beszélgettünk.

Arra gyűjti a pénzét, hogy házat vegyen. És szeretne családot. Majd a jövőben.

Így került szóba, hogy a lányok

akiket ismer nem így gondolkodnak.

A lányomnak sem voltak,soha családalapítási tervei, de soha nem szóltunk bele.

Csak feltettem egy kérdést,mert kiváncsi voltam,az érintett korosztály véleményére.

Sajnálom, hogy ez ennyire félre érthhető volt.

2021. jan. 12. 20:58
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem kell bocsánatot kérnek, szimplán a kérdésed alapja nem érthető.


Egy országban, ahol évente 85-90 ezer gyerek születik, szerinted nincsenek olyan fiatal lányok, akik családot szeretnének? Akkor honnan lennének a gyerekek?


Csak nincs logika a kérdésekben, hiszen józan paraszti ésszel belátható, hogy igen, vannak ilyen fiatal lányok, elég sokan.

2021. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!