Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be a...

Hogyan bizonyítsam be a testvéremnek hogy szeretem?

Figyelt kérdés
lényegében az a baj hogy elég furán érzem magam.. olyan érzésem van hogy nem tudom mivel kifejezni azt a hatalmas szeretetet ami a tesóm iránt érzek. én nagyon szeretem őt minden nap megpuszilom de mégis úgy érzem nem bírom kiadni magamból azt a szeretett amit érzek iránta
2010. aug. 14. 09:44
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
65%
Te tényleg nem látod, mi a gond? Pedig már előttem egy válaszoló nagyon szépen leírt néhány dolgot. Hidd el, a legtöbb gyerek szereti a testvérét. De a testvéri szeretetbe nem férnek bele olyan dolgok, amik csak szerelmesek között lehetnek. Sajnos, leírásod alapján nagyon úgy tűnik, vonzódásod nem egészséges, főleg nem 16 éves korban lánytestvéredhez. Ezért ajánlottam a pszichiátert, mert ő orvos, (a pszichológus nem), és el tudja dönteni, viselkedésed mennyire kóros, s talán ő még segíteni is tud. Legjobb, ha utána olvasol, a neten rengeteg mindent találsz e témában. Tényleg sajnállak, de segíteni csak azon lehet, aki maga is akarja. A haverok eklőtti titkolózás is arra utal, valahol mindketten érzitek, hogy vonzódásotok természetellenes, és tudat alatt szégyellitek. A múltkoriban egy film is volt erről, megtörtént eseteket dolgozott fel. Nem az alapján írtad ki ezt a kérdést véletlenül?
2010. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

de voltam már orvosnál.. párszor.. és nem segített semmit... most arról szerintem nem tehetek hogy apám elhagyott. anyám utál.. nevelő fater is meg mindenki.. ügyeld csak a tesóm van nekem..


am meg nem tudom milyen filmről beszélsz... neten .. kerestem már ilyen cikket .. semmi értelmeset nem találtam ...

2010. aug. 16. 23:41
 33/43 A kérdező kommentje:

am meg ha azt mondom hogy nem az alapján írtam ki .. akkor elhiszed ?

szerintem nem...

ha azt mondom az alapján .. törlik a kérdést.. szóval tök mind 1

2010. aug. 16. 23:44
 34/43 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, azért ennyire ne keseredj el. Ne izgulj, nem törlik a kérdést. Elhiszem, hogy sokmindenen mentél keresztül, mindig csak úgy válaszolok egy kérdésre, hogy előtte végigolvasom a hozzászólásokat és a kommenteket is. De azt meg te hidd el, nem ez a megoldás a problémádra. Nem tudom, megérted-e, de pl. az ilyen tinik, akik otthon nem kapnak elég szeretetet, a legjobb alanyai a beteges lelkületű (pedofil, meleg stb. ) embereknek. Szerencsére te nem akadtál össze ilyenekkel, s ezt a szeretetéhséget a testvéred által szeretnéd kielégíteni. De ez csak rosszabb lesz, azt a fajta szeretetet, amire te vágysz, nem kapod meg általa, csak ha a kapcsolatotok természetellenes (vagy az lesz). Bár sajna úgy tűnik, már az, valamilyen szinten). Próbálj meg udvarolni, ha megtalálod a neked megfelelő lányt, az a szeretet sokat fog segíteni neked, a testvéreddel pedig szigorúan testvéri kapcsolatod legyen. Ha nem ölelgetitek meg puszilgatjátok állandóan egymást, hanem inkább beszélgettek, s segítetek egymásnak, nos az egy igazi testvéri szeretet.
2010. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
írtad h nézzem meg neten meg valami filmről írtál.. hát neten én nem találtam semmi értelmeset hátha valami segítene.. valami normálisat esetleg tudnál adni ?
2010. aug. 17. 00:07
 36/43 anonim ***** válasza:
49%

Mar nem azért de ez a valaszolokban merült fel, nem a kerdezöben...akkor ki itt a beteges?

Az ikrek jobban kötödnek egymashoz, erröl van szó, ismerek ikreket, lanyokat, fiut-lányt is, és imádják egymást, egész nap ölelgetik egymást ebben a korban, meg 10 percekre néha elégedetlenek a másikkal. Szerintem normális amit érzel, de lehet lepontozni. És szerintem nem kell bizonyítanod, mert tudja, és neki is fontos vagy.

2010. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

meg 10 percekre néha elégedetlenek a másikkal

ez mit jelent ?

2010. aug. 17. 01:37
 38/43 anonim ***** válasza:

hogy panaszkodnak h a masik tesó, pl. a pasijaval foglalkozik, nem vele, vagy h neki konnyebb a tanulas, mert okosabb, akkor jon a durci, utana oleles meg puszi

sztem nalatok is ilyen lehet

2010. aug. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
én pl ma olyat csináltam h tesóm hasa nagyon fájt mert ma jött meg neki .. este csináltam neki fürdővizet meg mindent elkészítettem csináltam 1-2 szendvicset megvártam még megfürdik jól lakik utána addig vele voltam még el nem aludt addig fogam a kezét és megöleltem közbe.. kb 15 perc alatt elaludt.. szerintem ez nem akkor baj.. h ilyenek vagyunk egymással..
2010. aug. 17. 02:01
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is azért ilyen a kapcsolatod a tesóddal, mert ikrek vagytok. És az ikrek valóban jobban húzódnak egymáshoz, mint egy átlagos testvérpár. Ez természetes dolog. De arra viszont tényleg figyelj, hogy ne alakuljon ki köztetek szerelmi kapcsolat.Próbálj beszélni a tesóddal és mondd meg neki, hogy te nagyon szereted, de már nagyok vagytok ahhoz, hogy egymáshoz bújjatok. Ráadásul fiú és lány ikerpár vagytok. Mi lesz ha már b.nőd lesz? Akkor is elvárja, hogy mondjuk a b.nőd előtt ölelgesd? Hogy esne a b.nődnek? Ezért kellene idő előtt megbeszélnetek a dolgot. Mert akár az is előfordulhat, hogy féltékeny lesz a b.nődre. És gondolom nem akarnál választani a 2 között.


Szerintem egyáltalán nem vagy beteges és idióta! Nem kell pszichiáterhez fordulnod, mert az már durva lenne egy ilyen dolog miatt.

2010. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!