Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be a...

Hogyan bizonyítsam be a testvéremnek hogy szeretem?

Figyelt kérdés
lényegében az a baj hogy elég furán érzem magam.. olyan érzésem van hogy nem tudom mivel kifejezni azt a hatalmas szeretetet ami a tesóm iránt érzek. én nagyon szeretem őt minden nap megpuszilom de mégis úgy érzem nem bírom kiadni magamból azt a szeretett amit érzek iránta
2010. aug. 14. 09:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy kort és egy nemet megadnál? A tesód elszokott lökni magától? Vagy hagyja, h szeretgesd? A tesód neme és kora? Csak így tudnék neked tanácsod adni.

2010. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Az elso keres az, hogy mit is akarsz valojaban.

Mert ha azt irtad volna, hogy hatalmas szeretetet erzel iranta, megis mindig panaszkodna, hogy> hm... sosem tudom, szeretsz-e, akkor ertheto lenne.

2010. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
én 16/f ő meg 16/l hagyja hogy szeretgessem de én érzem úgy h ez kevés.. meg ő is sokszor hisztis. h nem is szeretem
2010. aug. 14. 10:05
 4/43 anonim ***** válasza:
Most te erzed ugy hogy keves, vagy csak o akarja ezt elhitetni veled. Mikor mondjak, hogy nem szereted? Amikor valami vitas kerdesben nem az o partjan vagy, vagy mikor?
2010. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
én érzem főként h nem tudom mivel kifejezni azt h mit érzek... meg néha ö is szokott hisztizni h nem is szeretem annyira.
2010. aug. 14. 10:13
 6/43 anonim ***** válasza:
most megismetelted a valaszt, de nem valaszoltal a kerdesre. Milyen alkalmakkor mondja, hogy nem szereted?
2010. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
hát csak úgy átlagosan akkor mikor kijön haver 2-3 napra.. akkor ugye nem olyan a viszonyunk h bármikor odabújik hozzám .. más előtt és akkor már kezdi a hisztit hogy nem foglalkozom vele.. pedig én nagyon nagyon szeretem őt..ilyenkor mindig megszeretgetem de én ugy érzem h az kevés amit én adok neki
2010. aug. 14. 10:28
 8/43 anonim ***** válasza:

kommentelem, amit irtal>


hát csak úgy átlagosan akkor mikor kijön haver 2-3 napra..

akkor ugye nem olyan a viszonyunk h bármikor odabújik hozzám ..

AX> ez mit jelent? ki az a haver? a tied? az ove?


más előtt és akkor már kezdi a hisztit hogy nem foglalkozom vele.. pedig én nagyon nagyon szeretem őt..ilyenkor mindig megszeretgetem de én ugy érzem h az kevés amit én adok neki


AX> egyre bonyolultabb. Mit ertessz az alatt, hogy megszeretgeted? Mit szeretne? Olelest? Torodest? Fizikai torodest? Mentalist? Mit?

2010. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

úgy értettem hogy kijön hozzánk az én haverom és itt alszik 2-3 nap és így nem kettesbe vagyok a tesómmal... és nem szeret úgy hozzám bújni hogy más itt van.. és ezáltal nem tudom akkor szeretgetni és ezt így mindig sírással meg hisztivel adja ki..

megszeretgetés alatt azt értem hogy ölelgetem meg ilyenek.. igazából azt nem tudom hogy ő mi igényel..

2010. aug. 14. 10:41
 10/43 A kérdező kommentje:
erre már nem kapok választ ?:S
2010. aug. 14. 11:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!