Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be a...

Hogyan bizonyítsam be a testvéremnek hogy szeretem?

Figyelt kérdés
lényegében az a baj hogy elég furán érzem magam.. olyan érzésem van hogy nem tudom mivel kifejezni azt a hatalmas szeretetet ami a tesóm iránt érzek. én nagyon szeretem őt minden nap megpuszilom de mégis úgy érzem nem bírom kiadni magamból azt a szeretett amit érzek iránta
2010. aug. 14. 09:44
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak bennem merül fel, de szerintem másokban is csak nem merik kimondani... kicsit úgy tünik, hogy túlságosan kötődtök egymáshoz (korotokhoz képest) amit a szüleitek hiánya is okozhat... azaz a hiányzó szülői szeretet egymásban keresitek, és ez plusz az ikerség felfokozott kapcsolata már-már szerelemmé, testi-lelki vonzódássá válhat. A fiu-lány ikrek (én is ilyen vagyok) amugyis közeli kapcsolatban vannak egymással, egyesek szerint előző életükben házasok voltak :) de tényleg, vigyázni kell, hogy ez a szoros kapcsolat azért testvéri maradjon.


Ez nem veletek fordulna elő először, mármint hogy két iker ennyire közle kerül egymáshoz... a testvéri szeretet szép dolog, de 16 évesen már nem az ellenkező nemű testvért szokás ölelgetni, ekkor már a inkább a lány a pasiját, a fiu is a barátnőjét (ha van), akinek meg nincs, az pedig inkább egy képzeletbeli vagy létező fiút (lényt) képzel el a karjai között... egyre jobban arra vágyik.


Ez hosszú távon sok gondot okozhat, hidd el. A testvéred is érzi ezt, ezért tartja cikinek haverjaid előtt ezt, és hangsúlyzomom hogy ebben neki van "igaza". ha tényleg úgy szereted őt, akkor tartsd tiszteletben az érzéseit, hogy már nem úgy ölelgetne, mint 5 éves korotokban (ez természetes is, nem vagytok ovisok), mert ez már nem egészséges. Lehet hogy amugy se szereti már hogy ölelgeted, csak nem akar bántani, vagy egyenesen fél hogy féltékeny leszel, vagy haragudni fogsz... vagy azt hiszed nem szeret már, ezért nem vallja be, hogy már nem a testi szeretgetés, testi közeledésre vágyik igazán, hanem hogy jó testvérként, megbizható bátyként mellette állj, mindent megbeszélhessetek, bízhasson benned, hiszen a vér életetk végéig összeköt, te mindig a bátyja leszel, bármi történik! Akkor is, ha már nem ölelgetitek olyan sokat egymást, mert már felnőttek lesztek!



Lépj most, esetleg keress segítséget olyan pszihológusban, tanárban, vagy bármilyen - értelmes - felnőttben aki segíthet a problémátokon. Minden ember az anyját keseresi valahol a párjában, de az a jó ha ezt nem a testvérén keresztül találja meg, hanem a majdani szerelelmében. Jó lenne ha próbálnál barátnőt, vagy legalább esélyest találni magadnak, és a lassan felnőtt nővé érő testvérednek tiszteld a (testi-lelki) határait jobban, mert lehet őneki is jólesik az ölelgetés, de titkon már zavarja, zavarba ejtő, kellemetlen neki, és szeretné lassan a saját éltét élni, ugy hopgy tégesdi élet végéig szeret- de testvérként és nem szerelmesként...

2010. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

nem tudom de olyan aranyos vagy, nagyon megfogott a kedvességed a tesód iránt... ugyhogy engem nyugodtam szerethetnél:)

15L

2010. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
ha szeretnéd akkor szeretlek :D
2010. aug. 16. 21:59
 24/43 anonim ***** válasza:
34%
Hm..engem egyáltalán nem fogott meg, szerintem beteges. Javaslom, keress egy pszichiátert, és kezeltesd magad, ha ez a kérdés nem kamu.
2010. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

hát azért mert szeretem a tesóm ?

te idióta vagy ember...

2010. aug. 16. 22:36
 26/43 anonim ***** válasza:
17%
Ismeretlenül az édesanyádat idiótázd le, aki egy ferde, beteges hajlamú kölyköt szült. Menj pszichiáterhez, 16 éves normálisan fejlődő kamaszgyerek nem az ikertesóját ölelgeti meg csókolgatja. Beteg vagy. Fogd már fel!
2010. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

ki mondta hogy csókolgatom ?

én nem vagyok szerelmes belé-.-

és igen is le idiótázlak.. mert beképzelsz olyat amit oda se írtam... mégis ezt minek neveznéd ?

2010. aug. 16. 22:46
 28/43 anonim ***** válasza:
26%
A mentális betegek legjellemzőbb vonása, hogy nem ismerik fel, és nem ismerik el saját betegségüket. Én nem mondom rád, hogy idióta vagy, mert az egy másfajta betegség, de 16 évesen kb. egy 5 éves szintjén állsz agyilag, bár sajnos ikreknél eleve gyakrabban fordul elő, hogy értelmileg gyengébb képességűek, de ez nem általános, sok nagyon okos iker is van. Te beteg vagy, a tesód hisztije is lehet, hogy valamilyen pszichiátriai betegségen alapul. Ugyanis a hisztéria is egy betegség. Hát istenem. Nem jól jöttek össze a gének. Van ilyen. De próbáld meg kezeltetni magad, hátha tudnak rajtad segíteni. Egy jó pszichiáter csodákra képes.
2010. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
most nem értem mért vagyok beteg ? egyszerűen ... azért mert nagyon szeretem.. eszedbe se jutt hogy van mögötte családi háttér.. olvasd vissza ember... amúgy meg a pszichológus szart se segít szóval nem értem mi értelme
2010. aug. 16. 23:20
 30/43 A kérdező kommentje:
mond már meg.. miért vagyok annyira beteg ?
2010. aug. 16. 23:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!