Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családi háttér milyen...

A családi háttér milyen mértékben befolyásolja valakinek a továbbtanulási esélyeit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 12:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
72%
Anyagi háttér nem annyira számít, én a gimit úgy csináltam végig, hogy anyukám egyedül nevelt, nem voltunk jó anyagi helyzetben, plusz napi 100 km-t utaztam.. mégis leérettségiztem egész jó eredménnyel és mára már egy BA és egy MA diplomám van 25 évesen, amiket használok is. Ez annak köszönhető, hogy anyu mindig támogatott és elvárta, hogy jól tanuljak akkor is, ha éppen nem egy leányálom az életünk. Közhely, de motivációval bármit elérhetsz.
2021. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
73%
nem közhely, tényleg így van. annyi olyan sikersztorit lehet olvasni, hogy a semmiből jött, családja nem támogatta, visszahúzta, mégis elérte a célját.
2021. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!