Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagynénim közeli rokon?

Nagynénim közeli rokon?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy ök összejönnek?

2021. jan. 5. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

A PTK szerint nem. Amúgy ahogy érzed.

Kik jönnek össze?

2021. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagynéni és én hogy ez beteges ? közeli ismerősömnél fordult ez elő hogy szeretik egymást.
2021. jan. 5. 22:46
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ajánlom Mario Vargas Llosa: Julia néni és a tollnok című művét, ha erről fantáziálsz. Igen, beteges dolog a nagynénédbe beleszeretni.
2021. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az, hogy a fiatalabb (mondjuk most fiú) fantázia szinten gondol a nagynénire, valamilyen szinten normális. De konkrétan összejönni vele, igen, beteges, mindkét részről.
2021. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Anyád/apád testvére. Szerinted nem közeli?
2021. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a nagybátyám elég közeli, mert a szomszédba lakik, az ikerház másik felébe.
2021. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
komolyan van ilyen idióta aki nem tudja hogy vmelyik szülőjének a testvére az közeli rokon?
2021. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg a szüleidet.Még ők is kiröhögnének.
2021. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ. Ha biológiailag nézzük, akkor igen. Ha viszont kapcsolat szinten, akkor nem biztos az. Mármint úgy értem attól, hogy rokon nem biztos van tartva a kapcsolat meg jó is a kapcsolat illetve ismeritek egymást. Lehet külföldön él, néha látogat haza és akkor iszogattok beszélgettek és akkor megtörténhet, hogy lefeküdtök egymással, abban semmi rossz nincs, mert csak testiségről szól az egész. Védekeztek és kész. De ha napi szinten beszéltek egymással és tartjátok a kapcsolatot folyamatosan, meg közel is laktok úgy már neccesebb a dolog. Lényeg, te életed és úgy éld, ahogy te jónak látod azt és ne másokra hallgassál, mi a helyes és mi nem az, mert minden csak egy nézőpont. Nyilván a következményekkel minden döntésnél számolni kell.
2021. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Igen, közeli rokon.

Targaryenéknél előfordul, nem vérfertőző, modern embereknél nem igazán.

2021. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!