Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ledöntöttem a tv-nket! mit...

Ledöntöttem a tv-nket! mit tegyek?

Figyelt kérdés
a család vett egy jó nagy LCD tévét, én beteg vagyok, ezért itthinmaradtam egyedül, míg a többiek elmentek. Holnap jönnek haza egy családlátogatásról, de én ledontottem a tvt és nem akar bekapcsolni. Miközben töröltem a tv fölött levő polcról a port. Mit tegyek? tuti ki fognak nyîrni.

2021. jan. 3. 11:06
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
sziasztok! noss a tv miatt meg mindig neheztelnek ram, de hat ez van. A tesoim mar egyaltalan nem, azert anyaek nagyon meg mindig.
2021. jan. 7. 16:30
 22/23 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig nem tudunk túl sokat. Egy jobb tévé félmillió Ft is lehet, és ez messze nem a legdrágább. Szerintem érthető a szüleid viselkedése. Lehet, hogy hitelre vették, és még hónapokig fizethetnek a semmiért.
2021. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 gabesz147 ***** válasza:
88%

Köszi, hogy megírtad, mi a helyzet, légy türelemmel, ahogy szokták mondani, az idő mindent meggyógyít.


# 22, ez is igaz, amiért nehezen engesztelődnek ki a kedves szülők, és fel kell rá készülni, hogy még sokáig emlegetni fogják, nincs mit tenni.

2021. jan. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!