Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ledöntöttem a tv-nket! mit...

Ledöntöttem a tv-nket! mit tegyek?

Figyelt kérdés
a család vett egy jó nagy LCD tévét, én beteg vagyok, ezért itthinmaradtam egyedül, míg a többiek elmentek. Holnap jönnek haza egy családlátogatásról, de én ledontottem a tvt és nem akar bekapcsolni. Miközben töröltem a tv fölött levő polcról a port. Mit tegyek? tuti ki fognak nyîrni.

2021. jan. 3. 11:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

10: látod a fotelnácik akik a tévé előtt élik le az életüket, már szét is bombáztak negatív értékeléssel.

Soha nem haragudnék a gyerekemre ha takarítás közben (!érted, takarítás közben!!!???!) egy baleset okán leverné a tévét.

Én is lehettem volna, és nem felelőtlenségből, vagy hülyéskedésből történt.

2021. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevallhatod, hogy nem pont takarítás közben történt... Betegen nekem nem szokott eszembe jutni ilyesmi... Vagy nem is voltál annyira beteg? Mi lett a tévével?
2021. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nem voltam annyira beteg. Csak szimplán otthonmaradtam, mert fájt a gyomrom, és az előtti este hánytam. Nem, nem covidos vagyok. Nem voltam annyira rosszul, hogy ne tudjak csinálni semmit.
2021. jan. 4. 18:24
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
De mi lett a tévével, elromlott, összetört? Amúgy bocs a feltételezésért.
2021. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem kapcsol be(nagyreszt’)sérült a kijelzo is, mert fekete foltok, csikok vannak rajta, persze ha nagy nehezen bekapcsol
2021. jan. 4. 18:45
 16/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ígérd meg, hogy egy éven belül ledolgozod és megadod az árát.
2021. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
nagyon gaz hogy a szuleid ennyire kiborulnak egy tv miatt, mikor nyilvan nem direkt csinaltad. ha tudsz, vegyel nekik egy ujat vagy javittasd meg, de ez barkivel elofordulhat
2021. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 gabesz147 ***** válasza:
74%

Osztják itt az észt, hogy vegyél egy új TV-ét, de nem tudjuk, mennyi idős vagy, van-e kereseted, jövedelmed.


Valóban nem szándékos volt, ezért durva, hogy még kajálni se hívnak le...

Ezután a kezedbe ne fogj semmilyen takarítóeszközt:-).

2021. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

#18 Én írtam. Ha elmúlt 15, nyáron elmehet dolgozni...

[link]

Vagy semmi gond, majd vesznek egy új tévét pár százezerért, nem tudom, milyen volt. Ha nem ő dolgozza le az árát, akkor a szülei fogják.

2021. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 gabesz147 ***** válasza:
83%

#19 Igazad van, csak még mindig nem derült ki, mennyi idős, fiú-e vagy lány, -inkább az utóbbi, ha takarít:-) - de bízzunk benne, hogy a "kedves" szülők haragja már elmúlt, vettek új TV-ét, akár részletre megoldással.

Talán még megírja itt nekünk, hogy béke van már:-).

2021. jan. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!