Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ledöntöttem a tv-nket! mit...

Ledöntöttem a tv-nket! mit tegyek?

Figyelt kérdés
a család vett egy jó nagy LCD tévét, én beteg vagyok, ezért itthinmaradtam egyedül, míg a többiek elmentek. Holnap jönnek haza egy családlátogatásról, de én ledontottem a tvt és nem akar bekapcsolni. Miközben töröltem a tv fölött levő polcról a port. Mit tegyek? tuti ki fognak nyîrni.

2021. jan. 3. 11:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Lett rajta valami fizikai sérülés? Nem lehet csak, hogy valamelyik kábel nem áll jól? Garanciát meglehet próbálni, de az általában nem érvényes fizikai sérülésre sok esetben. Hány éves vagy?
2021. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Tudom, hogy semmi köze a kérdéshez, de te beteg vagy, a család pedig közben körbelátogatja a rokonságot? Na mindegy, nem az én rokonaim. De ha beteg vagy, akkor minek takarítasz? Amúgy hirtelen egy megoldás jutott eszembe. Otthon volt a család december 29-én? Lehetett érezni a földrengést nálatok? Ha nem és igen, akkor mond azt, hogy akkor dőlt le.


Amúgy már semmit se tudsz vele csinálni, be kell vallanod. Ha mostanában vettétek, lehet, hogy van rá biztosítás is. Általában az eladóknak pont az olyan embereket sikerül erre rábeszélniük, akik ilyen felelősségteljesen viselkednek egy járvány idején.

2021. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Mivel kártevők kategoriába raktad, igen az vagy.
2021. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el az igazat, és vállald át a javítási költséget, vagy valami.
2021. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
79%
Hány èves vagy? Egyèbkènt tuti rá fognak jönni hogy te voltál ha előtte tv-tek szerintem vállad fel így nagyot fogsz nőni a szemükbe!
2021. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Látod milyen káros az a takarítás ?
2021. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is csak kijött egy kábel, pl. amelyik a konnektorba vezet.
2021. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

El tudom képzelni milyen kétségbeesett lehetsz. :D Én egy nappal a vásárlás utan döntöttem le a tv-t, szerencsére volt garancia, de így is volt balhé belőle rendesen.

Ha mázlitok van akkor van garanciátok, vagy ha nem egy nagyon drága tv-ről van szó, azt nehezebb újra vásárolni is.

2021. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát, sajnos nem úsztam meg. Nagyon kikaptam, most az egész család nem szól hozzám. Elmondtam az igazat, minek tagadjam. Nagyon haragszanak, de remélem idővel majd megbékélnek. Most már a családi ebédekre sem hívnak le. Tegnap nem hívtak. Pedig anya mindig felordít a szobámba, hogy jöjjek, kaja van.
2021. jan. 4. 06:52
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Annyit is ér az a szülő, akinek egy szaros tévé fontosabb, mint a gyereke egészsége.
2021. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!