Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt annyira? Lehet...

Miért bánt annyira? Lehet hogy féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
A férjem és én elváltunk. A gyerekelhelyezést megfellebbezte, mert én kaptam meg őket. Sajnos még együtt élünk, mert közös a lakás. Mivel még nem jogerős az ítélet, a bíró által meghatározott gyerekláthatás sem érvényes. Bár amíg együtt élünk, jelentősége sem nagyon van. Na a lényeg, hogy a héten bejelentette, hogy elviszi őket 3 napra nyaralni. Nincs ezzel semmi gond, sőt örülök neki, de annyira ideges vagyok és nem értem miért. Ment velük az anyósom is tudom, hogy minden rendben lesz. Ma indultak, nagyon hiányoznak. Nem akarom őket kisajátítani, ezért nem értem miért bánt annyira. Tudom, hogy joga van hozzá, ráadásul találtam ki magamnak programot is, mégis... Tudom, ha különköltözünk 2 hetente majd oda kell adnom neki a gyerekeket, tehát jó lesz ha szoktatom magam a helyzethez.
2010. aug. 13. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ötleteim vannak:

1.)Keress egy elvált anyukát az ismerőseid között, és kérj tőle tanácsot.

2.)Egy pchihológust is tud segíteni(neke mbejött ;)!)

3.) Ha vallásos vagy,akkor egy paptól kérj tanácsot!

4.) Anyudat,nővéredet,legjobb barátnődet kérdezd meg erről! Bizalmas,de talán ők tudnak valami választ!

2010. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy hiányzik a teljes család adta élmények?!
2010. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!