Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beteg a nagykorú gyereked,...

Ha beteg a nagykorú gyereked, nem ápolnád?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta 39-40 fokos lázam van. Nem is azt vártam, hogy egész nap itt üljenek a szüleim az ágyamnál, de jól esett volna ha csinálnak teát, elmennek a patikába lázcsillapítóért.

Ehelyett veszekednek velem, mert tegnap még tudtam "csavarogni", biztosan csak megjátszom hogy beteg vagyok.

Tegnap délután megszédültem az utcán, hazajöttem pihenni. Elaludtam, mire felkeltem belázasodtam.

De anyám szerint nem vagyok beteg. Miután leüvöltöttem a fejét, hogy felőle meg is dögölhetnék (tegnap sem voltak itthon egész nap -nem dolgoznak- és ma sincsenek), pár óra múlva egyből jött, hogy jobban vagyok-e már.

Azért mert betöltöttem a 18at, én is lehetek beteg, nekem is jól esne a szülői gondoskodás.


2010. aug. 13. 15:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Laptopon netezek...
2010. aug. 13. 16:20
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Mit ápoljon rajtad mikor felnőtt vagy és csak lázas? Nézd otthon ülsz, semmi dolgod, egy teát letudsz főzni, és rendesen is meg lehet kérni, hogy anyu, nem hoznál lázcsillapítót, ha jössz haza melóból stb.? Ha még olyan rohadt beteg lennél érteném a felháborodásod, de azért ne essél már túlzásba, hogy téged tutujgatni kell. Azért, ha lenne valami extra fasza buli, odáig biztos elvinne még a lábad.
2010. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2010. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz belehalni egy kis lázba, gondolom a konyhátok nem kilométerekkel odébb van, így már ha ennyire ráérsz akár ki is mehetsz teát főzni.

Mit kell rajtad ápolgatni?

Gondolod tőlem megkérdezi a 2 éves lányom meg a párom, hogy hozzanak-e teát? Örülj annak, hogy fetrenghetsz az ágyban és nincs más dolgod.

2010. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%

én ápolnálak szivesen<333

szegény...utálatos szüleid lehetnek..

jobbulást!

puszi.

ha akarsz írj majd privit.

17/l

(csak ha akarsz dumálni)

2010. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Engem is ápolna anyukám, pedig már 26 leszek. Mondjuk már van gyerekem (6,5 hós), de ha beteg lennék, tuti segítene. És amikor Ő volt beteg, akkor vittem neki gyógyszert, naponta 2x mentem megnézni hogy van (külön élünk), kell-e neki valami, felhívni csak azért nem mertem, mert féltem hogy alszik.

Amikor terhes voltam is segített, illetve amikor megszültett a pici.

2010. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%

Meghaltál már?

Vagy megjött anyu és főzött teát?

2010. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

anyám szó nélkül ápol, ha valami bajom van, de legalábbis ellát teával és lázcsillapítóval...

valamint nem vág a fejemhez ostobaságokat...


ott már elég nagy gond lehet, ha a szülő-gyerek így beszél egymással...

2010. aug. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem haltam meg.
2010. aug. 14. 16:59
 20/20 anonim ***** válasza:

önző vagy és elkényeztetett...

tudsz te is teát csinálni,meg gyógyszertár se hiszem hogy másik városban van legközelebb...


nem haldokolsz attol mert lázas vagy...forró fürdő,neocitran,alvás,és ne hisztizz mint egy kisgyerek...

2010. aug. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!