Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne fájjon?...

Mit csináljak, hogy ne fájjon? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

A párom az elmúlt kedvese miatt rengeteg tüskét hordoz magában. Ha együtt vagyunk egy földre szállt tündér, de ha külön vagyunk, akkor mintha nem is léteznék.

Tudom, hogy szeret, tudom, hogy más nincs a képben, de egyre nehezebben tolerálom, és egyre jobban fájnak az érzelmi kilengései.


Mit tudok tenni, hogy mindkettőnknek jobb legyen? hogy ne fájjon?


Nem szándékozom elhagyni, csak mintha mostanában nem tudnám úgy kezelni a dolgokat mint korábban...


2010. aug. 13. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Ha együtt vagyunk egy földre szállt tündér, de ha külön vagyunk, akkor mintha nem is léteznék."


...és miből derül ki számodra, hogy milyen akkor, amikor külön vagytok? Hogy mit érez, min gondolkodik, hányszor jutsz eszébe, tehát miből vonod le azt a messzemenő következtetést, hogy "mintha nem is léteznél" ?

2010. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Természetesen nem várom el, hogy minden percben rám gondoljon, szó csincs erről. Megvan a maga élete, nekem is a sajátom.

A következtetést pedig tapasztalat útján vontam le.


köszönöm:)

2010. aug. 13. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem,ha együtt vagytok,olyan,mint egy tündér,ennek ellenére "egyre jobban fájnak az érzelmi kilengései."Mikor vannak ezek a kilengések?Ha nem akkor amikor együtt vagytok,akkor mit zavar?
2010. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert engem érintő dologban mutatkoznak meg a kilengések.
2010. aug. 13. 12:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Mint például, mikben mutatkozik meg? (Én se értem egyébként a kérdés lényegét)
2010. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan általános dolgokat írsz...engem érintő dolgokban...például?

A feltett kérdés alapján ésszerű válasszal nem szolgálhatok.Bővítsd ki vagy mittudomén,mert ilyen erővel ez bárkire érvényes...mindenkinek vannak sérelmei az előző kapcsolatokból.

2010. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha zavaros a kérdés...

Olyanokban mutatkozik meg pl., hogy ha programja van amin én nem veszek részt, akkor eszébe sem jut, hogy velem lett volna pár órával később találkozója.

Vagy elmegy bulizni, egyszer megcsörget, majd mivel akkor nem ért utól így elmegy egyedül, de a telefonját meg sem nézi, hogy visszahívtam-e. Majd közli, hogy de ő keresett, csak nem vettem fel. (mintha a lelkiismeretét nyugtatná meg azzal a megcsörgetéssel)

2010. aug. 13. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha...oszlik a köd, de még mindig nem az igazi...És ezek a dolgok hogyan függnek össze a volt kapcsolatával?
2010. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És ezek a sérelmek azok,amiket az előző kapcsolatból hozott?Mert szerintem ennek a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Kell neki szabadság,egyedül töltött idő,ahogyan mindenkinek.Én sem örülnék,ha állandóan a seggemben lógna valaki.

2010. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem lógok a nyakán! Szerintem keveseknek adódik meg annyi szabad akarat egy kapcsolatban, mint amit mi adunk egymásnak, ezzel semmi gond nincs.


Azt nem tudom, hogy miért viselkedik úgy, mikor nem vagyunk együtt...

Előző kapcsolata tüskéi szerintem abban játszanak szerepet, hogy fél egy újabb csalódástól. Tudom, hogy szeret engem mégis kiborítja, hogy komolyodik a kapcsolatunk. Többek között ezért is figyeltem mindig arra, hogy ne érezze, hogy ülök a nyakán, hanem had élje az életét.


A kérdés azért látott napvilágot, hogy Én mit tehetnék, hogy mindkettőnknek ismét élhetőbb legyen a kapcsolat, hisz tudom, amennyire figyelmes velem, sejti, hogy valami bánt. Mindent meg tudok vele beszélni, ez nem gond, de NEM TUDOM HOGYAN KEZELJEM, MIT CSINÁLJAK MÁSKÉPP hogy a továbbiakban is mindkettőnknek jó legyen.


Ne értsetek félre, nem vagyok mártír, sem rabszolga, sem pedig egy olyan ember aki aláveti az akaratát teljes mértékben a másiknak (a kompromisszumokról most nincs szó).

Teljesen magabiztos, önálló ember vagyok, aki tudja irányítani az életét, csak most cseppet megborultam érzelmileg és nem tudom hogyan álljak ismét tapra.



köszönöm, hogy meghallgattok.

2010. aug. 13. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!