Mit javasolsz???

Figyelt kérdés

22F vagyok, Anyám nevelt fel meg az anyai mama és papa. Persze apamekkal is tartom a kapcsolatot de az utóbbi két évben nem annyira. Egy városban lakunk. És 4 utca távolság van köztünk ami kb 700 méter. Apai mama és apukám szerint elhanyagolom őket meg az apám testvére a nagy bácsi is panaszkodott hogy feléjük sem nezek, én hívő vagyok katolikus , szeretem a békességet! Ha ott vagyok folyton anyát meg anyai mamát szidják, más családtagokrol undorítóan beszélnek. Én meg béke szerető vagyok, nem szeretek

Oda menni! Apám testvére nagybbátyám szerint “nagy embernek érzem magam” nem értem az apám testvérnek mi köze hozzam nem közeli rokon. A szülők a nagy szülők a közeliek meg ha lenne testverem az lenne közeli.


2020. dec. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem szólsz,hogy mi a bajod?
2020. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meghívtak karácsonyra?
2020. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha meghívtak, menj el, ha elkezdik az anyai ágat szidni, akkor határozottan közöld, hogy ezt hagyják abba, mert ez neked zavaró.

Ha meg nem maradnak nyugton, akkor hazamégy.

2020. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szidnak valakit igazságtalanul, akkor meg kell védeni. Szülőt meg leginkább.
2021. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!