Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem a baja? Hogyan...

Mi lehet velem a baja? Hogyan tudnék neki jobban megfelelni?

Figyelt kérdés

Apukámék elváltak van egy felesége akivel sokáig elég jó volt a kapcsolatom, aztán amikor már nem olyan visszafogottan öltözködtem és visslkedtem ahogy ő onnantól kezdve állandóan megjegyzéseket tesz velem kapcsolatban akár nekem akár apukámnak. Van egy másodunokatesóm ő is lány és ő apukám részéről az unokatesóm szóval ismerik egymást apukám feleségével. Ők nagyon jó kapcsolatban vannak és nem értem engem a felesége miért nem tud elfogadni ha a másik csajt eltudja? Pl megjegyzi, hogy miért festetem a hajam, de “unokatesóm” is festeti, neki hallottam hogy azt mondta milyen szép lett a haja. Mindig dícsérgeti mindennel kapcsolatban, azt hiszem én soha nem leszek olyan jó a szemében mint ő, pedig másodunokatesómmal nagyon hasonlítunk egymásra szinte ugyan úgy öltözünk ugyan úgy nézünk ki. Nem tudom mit tehetnék de tényleg amióta merek önmagam lenni és úgy öltözködni ahogy nekem tetszik - régen nem mertem - azóta ez van :( nem öltözködöm ri***osan nem arról van szó. Apával is próbáltam ezt megbeszélni de ő azt mondja engem is szeret. A lánnyal mi jó kapcsolatban vagyunk nagyon, nem lenne baj ha ilyen jóban vannak csak rosszul esik, hogy velem miért nincs :/

Szerintetek hogyan legyek én is olyan jó kapcsolatban apa feleségével? Hogyan felelhetnék meg neki úgy, hogy ne tagadjam meg önmagam? 18l



2020. dec. 23. 02:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarod cseszni az életedet, rajta, felelj meg neki. De ha nem, öltözködj, ahogy neked tetszik, mostoha meg csókolja meg a seggedet a legközelebbi téren. Ennyi...
2020. dec. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Egyertelmû, hogy fèltèkeny rád!
2020. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Angel3000 ***** válasza:
53%
Szia! Ha jó kapcsolatot akarsz kialakitani, akkor dicsèrjed, hogy csinos, jól nèzz ki.
2020. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek beosztani a fizetésemet! Köszönöm!


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2020. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

soha ne akarj senkinek sem megfelelni. add mindig onmagadat. ha mindenkinek meg akarnal felelni, akkor nem lenne sajat stilusod es eleted, mert mindig csak a masiknak akarsz megfelelni. most a hajfestessel es az oltozkedeseddel piszkalodik, de mi lesz ha baratod lesz es neki valami oknal fogva nem lesz szimpi? majd azt akarja, hogy kidobd csak mert neki nem tetszik? ez nem igy megy. mindig add önmagadat, es tedd ugy a dolgaidat, hogy neked jo legyen. természetesen nem azt mondom, hogy legyen rossz kapcsolatod a mostohaanyaddal, de azert ne tedd azt (nagykorukent foleg) amit o mond es akar.

probalj meg beszélni vele, foleg errol amit te leirtal es megkerdeztel tolunk. a kommunikacio mindennek az alapja

2020. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!