Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne csinálja...

Mit tegyek hogy ne csinálja ezt anyu?

Figyelt kérdés
Nővérem párját is állandóan kibeszéli, az én páromat is kibeszéli. Semmi nem jó. Mindig azt mondta szeretne jó anyós lenni, de hát ezért csak akkor tesz ha éppen jó kedve van. Ha rossz kedvű, akkor egy sárkány. Akkor mindenkinek legyen rossz kedve. Nehéz vele bírni. Azt mondta örül neki hogy van valakink akit szeretünk, ehhez képest nagyon csúnyán beszél róluk a hátuk mögött, mindenbe beleszól és semmi nem jó. Engem mélységesen sért mikor visszahallom hogy mikor nem vagyunk ott, akkor kigúnyolja a páromat.
2020. dec. 22. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Akkó ne menjetek hozzá. Ennyi. Ritkítsátok a látogatásokat, vagy ha nem nyugszik, akkor teljesen szigeteljétek el magatokat. Ésszel, rábeszéléssel, erőszakkal nem mentek semmire 60 év begyöpösödés ellen.
2020. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én még nem költöztem barátomhoz. Jövőre tervezzük. Csak addig kellene valami megoldás. Vagy csak az eltűrés az egyetlen megoldás?
2020. dec. 22. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Úristen mintha az anyámat írtad volna le. Neki is az a tipikus "akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is" hozzáállássa van.
2020. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mért kéne eltűrni? Abban a pillanatban leállítod, ahogy elkezdi. Ha ebben következetes vagy, abba fogja hagyni, mert senki sem szeret magára maradni letorkollt kisgyerekként.
2020. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!