Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs semmi önbizalmam és...

Nincs semmi önbizalmam és eléggé visszahúzódó vagyok. Viszont van egy fiú aki tetszik. Hogyan legyek vele jóban? Mit csináljak? Vagy ne tegyek semmit?

Figyelt kérdés

Csoporttársak vagyunk és lehet hogy tetszem neki én is. (Ezt onnan gondolom, hogy sokszor van hogy mikor viccelődik akkor rám néz, és nekem mondja :D ; vagy azt veszem észre, hogy arra nézelődik ahol én vagyok, szóval sokszor össze találkozik a tekintetünk.) :)

De ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a mellettem ülő barátnőmet figyeli...Mondjuk lehetséges, csak mivel én is akarva-akaratlanul arra nézek :$ ezért ő is rámnéz :D

Csak félre értetem a dolgokat ilyenkor??


2009. szept. 24. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hááát őszintén, lehet hogy félreérted!De lehet hogy nem!Csak ne éld bele nagyon magad, hogy téged néz, mert akkor nagyon rosszul fog esni, ha mégsem!

Ha meg visszahúzódó vagy, akkor semmiképpen ne próbáld magad valami "vagány" dologgal észrevetetni.Sajnos nem fog menni, mert lerí hogy ez nem a te stílusod.Ezt tapasztalatból tudom!Mikor olyan akartam lenni, mint azok, akiket vagánynak tartanak a fiúk, akkor rend szerint beégtem, szóval le is álltam vele.

De biztos van olyan tulajdonságod, amivel észrevehet, amivel látatlanul de felhívod magadra a figyelmet.

Pl, ha köszönsz neki, mosolyogj!Legyél kedves és ha e mellett zárkózott vagy, akkor azzal fel tudod kelteni az érdeklődését.Aztán ha beszélgettek elválik szimpatikusak vagytok-e egymásnak.

Hidd el nem baj, ha nem vagy a társaság közepe, sőőt:D

2009. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval teljesen egyetértek. Azért valami kis "eseményt" megszervehetsz, ami alkalmat adna, hogy szóbaálljon veled. PL. "véletlenül" menj neki a folyosón, vagy valahol. Ejtsd el a táskádat úgy, hogy minden kiboruljon, és majd segít visszapakolni. Esetleg rajk a táskába valami izgi dolgot, ami felkeltheti az érdeklődését, olyat ami rád jellemző, és alakalmat adhat beszélgetésre. És mikor minden kiborul, az is ott lesz. Pl. valami különleges könyv, emlékkönyv, balettcipő, horgászfelszerelés, valami kő. ametiszt, vagy ilyesmi, érdekes fotó, stb.
2009. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!