Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs semmi önbizalmam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi önbizalmam és eléggé visszahúzódó vagyok. Viszont van egy fiú aki tetszik. Hogyan legyek vele jóban? Mit csináljak? Vagy ne tegyek semmit?

Figyelt kérdés

Csoporttársak vagyunk és lehet hogy tetszem neki én is. (Ezt onnan gondolom, hogy sokszor van hogy mikor viccelődik akkor rám néz, és nekem mondja :D ; vagy azt veszem észre, hogy arra nézelődik ahol én vagyok, szóval sokszor össze találkozik a tekintetünk.) :)

De ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a mellettem ülő barátnőmet figyeli, biztosan nem engem...Mondjuk lehetséges, hogy tényleg így van, mivel én akarva-akaratlanul arra nézek :$ ezért ő is rámnéz :D

Csak félre értettem a dolgokat ilyenkor??


2009. szept. 24. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen:S
2009. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenem, Oh my God, Oh mein Gott, Oh mon Dieu, Oh mio Dio, Ah mi Dios, Ach môj bože. Nem tudom, hogy röhögjek vagy sírjak.
2009. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
vágass új hajat, és mosolyogj.:D
2009. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,

ezek szerint te már egyetemista, vagy fősulis vagy. ott vannak csporttársai az embernek. ilyen kérdések pedig alsó tagozatban.

Nem akarlak ám megbántani, nehogy azt hidd. csak ezek szerint nagyon tapasztalatlan vagy. de ha csak beszéd közben néz rád-ami azért minden normális ember estében elvárható, még nem biztos, hogy tetszel neki. Viszont ha tényleg gyakran összetalálkozik a tekintetetek, többször kérdez tőled valamit, esetleg kifejezetten rólad érdeklődik, már esélyesebb a dolog. Próbálj meg közelebb kerülni hozzá. ne nyomulj persze, de mondjuk simán ülhetnél te is mellé. vagy, ha közös baráti társaságotok van, akkor nagyon könnyű dolgod van. Keress valami jó kis közös programot, vagy egy jó kis bulit. Ha nem lesztek a suli körül, ha nem az a légkör vesz körbe titeket, ki fog derülni, hogy akar-e tőled valamit. hiszen mindketten könnyedebben fogtok viselkedni. sok sikert!

2009. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

20:35-re a válasz.

Nem egyetemista vagyok, hanem középiskolás. Csak járunk plusz angol órákra és ott vagyunk egy csoportban.

Egyébként tényleg tapasztalatlan vagyok....


De azért köszönöm a választ. :)

2009. szept. 24. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

aha, akkor értem már:)

viszont ugyanezek állnak. hogy nehogy félreértse szervezz valamit a barátaiddal és hívd el őt is, hogy van-e kedve. És nem kell szégyenlősnek lenni. Nézd csak meg, hogy mennyi csúnya lány sikeres ilyen téren azért, mert azt hiszi magáról, hogy szép. és még sokat is beszél. szóval hajrá! aztán ha nem jön össze, még megkérheted, hogy segítsen agolból:)....de azért jöjjön össze!

2009. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!