Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hobbyt lehetne ajánlani...

Milyen hobbyt lehetne ajánlani egy unatkozó (és egyre idegesítőbb) apának/férjnek?

Figyelt kérdés

Mer az a helyzet hogy faterom elment nyugdíjba pár éve, és hirtelen eltűntek mellőle a munkahelyi emberek, meg már nem megy teniszezni a munkahelyi pályára (a térde miatt se jó 5let a tenisz már), most meg biztonsági őr, de szerintem ez a munka csak azért van hogy mutassa másoknak hogy ő márpedig dolgozik (ül egy helyben meg még aludhatnak is :P), mintha elismerésre vágyna, mintha ez ilyen kis támogatás lenne az egojának, mer szereti így megoldani a kérdéseket hogy: én azt nem tudom megcsinálni, én dolgozok! meg úgy egyébként is szereti bejelenteni ok nélkül is akár, hogy ő dolgozik.


Emellett nagyon felül kerekedett benne az a dolog hogy másokról ítéletet formáljon, meg szurkálódjon, kötekedjen, családon belül, de a "munkahelyén" is. Mintha ezzel vezetné le a fölösleges energiáit, hogy másokat bosszant. Egyébként szűz a horoszkópja. Meg nagyon extravertált ember.


Valami olyasmi kéne neki ami leköti, amiben szerezhetne kis sikerélményt, amiben kiélhetné a kreativitását (már ami maradt belőle, nem egy kreatív ember, szerintem kb soha életében nem használt kreativitást). Csak sajnos a legtöbb dologhoz nincs türelme, az a típus aki nem dolgozik hanem mások munkáját fikázza, és ha dolgozna akkor ugye azzal kiderülne hogy nem is tudja olyan jól. Meg persze nincs rá ideje, mert DOLGOZIK!


meg mégegyszer megemlíteném hogy extravertált és eltűntek mellőle az emberek, szal esetleg valami olyan hobby kéne, amiben így dumálhatna emberekkel.


jaés, 50 éves.


2010. aug. 11. 15:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek kutyát. Most komolyan,édesapám amikor munkanélküli lett,és nem tudott magával már mit kezdeni,ebből kifolyolag folyamatos viták stb..pont akkor kaptam egy kiskutyát,teljes egészében lekötötte,naponta többször vitte sétálni,tanitotta stb..Sajnos édesapám már elment, a kutya is annyira szerette,h pár hónap múlva utána ment..sose hittem h van ilyen..
2010. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ismét, a kutya meg a főzés tetszik eddig a legjobban, felvetem majd anyámnak :)
2010. aug. 12. 03:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!