Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, tudtok jó iskolát...

Szülők, tudtok jó iskolát ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
A kislányom jövőre lesz általános iskolás.
2011. aug. 23. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Melyik kerületben laksz? Mert a 4. kerületben a Testnevelés tagozatos sulival mi nagyon meg voltunk elégedve.
2011. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
10. kerületben lakunk.
2011. aug. 23. 21:30
 3/18 anonim válasza:
100%
8.ker Fazekas. legjobb suli a fővárosban(hivatalosan)
2011. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

21:31


A Fazekas az nem Gimnázium?

2011. aug. 23. 21:34
 5/18 anonim válasza:

Van elsőtől hatodik osztályig A és B évfolyam. Hetedikben csatlakozik a C és a D, de az A és B a korábbi tanulókkal megy tovább. És miután az A és B osztályosok felvételiztek(ha Fazekasos akar maradni akkor is kell "átvételi") akkor Kilencediktől az A és B alatt fog tovább futni az addig felvettek.


Ha nem teljesen világosan fogalmaztam: www.fazekas.hu

2011. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
julianna református iskola vagy karácsony sándor ref. ált isk. mind a 2 nagyon jó.
2011. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16. kerben a Néri Szent Fülöp Kat. Ált. Isk.
2011. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
ELTE Radnóti, az én gyerekeim mind oda járnak, elsőtől fogva lehet menni. Jó az iskolaközösség és az oktatás is. Hivatalos listán az ország 2. legjobb iskolája!
2011. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én Kertvárosi Általános Iskolába jártam, ott 4-es, 5-ös tanuló voltam, és egy kemény középiskolában tartom az átlagomat, sőt, most javítottam is, nagyon jól megalapozzák a tudást, korrekt a követelés, sok izgi programot szerveznek, szerettem odajárni :), nagyon szép maga az iskola is, szép, nyugis környéken van egy nagy játszótér mellett, az aulában sok sok kis állatka, osztályállatok, nagyon jó kémiai labor (persze csak felsőben), gyönyörű könyvtár, rendezett folyosók, kicsi családias iskola, remek tanárok, csak ajánlani tudom

10. kerület, Kőbánya, Kertváros részén található

2011. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a néribe ne menjetek, egyik osztálytársam odajárt, és nem szerette, elég bomlott közösség...
2011. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!