Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton őrlődök a szituáció...

Folyton őrlődök a szituáció miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 2 és fél éve vagyunk együtt, együtt is élünk, s most született meg a közös gyerekünk. Neki van egy másik gyereke az előző házasságából.

Kapcsolatunk nem minden síkon működik tökéletesen, számomra csak a szexualitás része az, ami teljesen jó, érzelmileg nem kapok tőle túl sokat. Szinte teljesen mások az elképzeléseink az életről, a mindennapokról, mivel ő ilyen művészlélektípus, én meg vagyok a megtestesült ráció.

Szeretem őt, de egyre erősebb az a gondolatom, ha együtt maradunk továbbra is, elpusztítjuk egymást lelkileg.

Vágyom még a szerelemre, az odafigyelésre, a törődésre, és ezeket nem nagyon kapom meg tőle, még így se, hogy a gyereke anyja lettem. Mit tegyek??


2010. aug. 11. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%
Igazán meg sem ismerted, de már terhes is lettél... Miért nem elég, hogy szeret, miért kell minél több olyat akarni, amit nem tud megadni?! Simán lehetnétek boldogok, ha nem hülye ideákat kergetnél..
2010. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem hülye ideákat akar, hanem szeretetet. Tudod, van olyan!

Most szakíts, ne akkor, akkor a gyerek már öntudatánál lesz, mert akkor nagyon fog szenvedni. Eltoltad, és már csak abban reménykedhetsz, hogy jön még egy olyan ember az életedbe, akitől megkapod, amire jogosan vágysz. Sokaknak a második az igazi, mert éretten mennek bele. Kár egy életen át szenvedni.

2010. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!