Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja anyámnak? Mit...

Mi a baja anyámnak? Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
hali16 éves vok.anyunál titokban iszik,olyan 10-10,5%os bort.folyton részeg és engem csesztet ha apu megvéd akkor mind2et.késői gyerek vagyok így anyám 50 apu meg 67 éves.mivel idős árt a sok düh.de semmi pénzér nem hagyná ott anyut,mert ő is csak anyujával élt, ami rosz volt neki, és nem akarja h nekem is az legyen.de anyut nem bírom.és még a barátom is dühöng azért ahogy bánik velem.nem akarom anyámat.pls, mit tegyek??
2010. aug. 11. 15:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
már próbáltuk, mármint fenyegettük vele. meg apu mindent bevetett. de nem akarja elküldeni hogy nekem ne az jöjjön le: anyám zizi jézus hova jutottam
2010. szept. 30. 18:50
 12/17 anonim válasza:
Arra gondoltál már,hogy vajon miért iszik anyukád?Valaki valamikor nagyon megbánthatta a lelkét...Szerintem ő is szenved!Sok türelemmel és szeretettel kell hozzá közeledni,ami tudom,nagyon nehéz,főleg mikor ő agresszív.Próbáld meg,kérdezd meg,hogy mi fáj neki,miért menekül az italhoz,ki bántotta,mivel?Fenyegetéssel,hogy "majd elvonóra viszünk",nem sokat értek el,legfentebb majd azt érzi,hogy megint mindenki ellene fordul...
2010. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szerintem az lenne a legjobb anyukádat elvinnétek alkohol elvonóra.Nagyon nem tesz jót hogy ennyit iszik! Van egy ismerősöm mindennap meg iszok 1-2 liter bort, sört, pálinkát és oda jutott hogy már csak egy mája van.De arra se vigyáz, iszik iszik csak iszik. Hidd el ennél csak jobban rá fog szokni az alkoholra! És ő is ide fog jutni ha nem segítettek neki, minél hamarabb meg kellene tennetek anyukád érdekében a meg felelő lépéseket.

Ha azt szeretnéd hogy szép kort meg éljen!

Sajnállak :(

2010. okt. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti szólonak: igen, történt. kis korában, és most 51 éves de már vagy 4-5 éve vedel! ha meg odamegyek mint kiskoromban: hé kapok puszit anyuci? húzz el te kis genYláda. és apuvak megint csak öszevesznek
2010. okt. 1. 17:23
 15/17 anonim válasza:
Egy mája van????eddig hány volt?????
2010. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ja bocs elírtam nem máj, ha nem vese!!!
2010. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
mindene megvan. öszvisz vérnyomás problémái lettek év elején
2010. okt. 3. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!