Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja ezzel anyámnak?

Mi baja ezzel anyámnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!pár napja elkezdtem járni egy lánnyal és ő azt mondja,hogy szerinte nem illik hozzám,meg ijesmi.nem értem miért mondja ezt...lehet,hogy igaza van,de szerintem nincs.azért mondja,mert rosszabb tanuló mint én,vagy más oka van ennek?köszönöm előre is a válaszokat.
2011. jan. 2. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én 14,akivel járok az 13...lehet ez oka ennek?
2011. jan. 2. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Első barátnőd? Vannak anyukák akik nagyon nehezen dolgozzák fel, hogy az ő kicsi fiuk/lányuk bizony elkezdett felnőni és már nem ugyanazok a dolgok érdeklik, mint 1-2 évvel ezelőtt.

Ugyanakkor elő is jön az aggódás, hogy mi van, ha bekerül a gyerek egy rossz társaságba, barátnő esetén egy esetleges nem kívánt baba is felmerülhet az anyuka fejében.

De ha alapvetően nincsen a lánnyal probléma, csak az, hogy nem megy annyira neki a tanulás, mint neked, akkor szerintem anyud is el fogja egy idő után fogadni.

Szervezz egy közös programot, vagy egyszerűen csak hívd meg a lányt magatokhoz, üljetek le anyuddal hármasban és beszélgessetek. Ha a lány udvarias, tisztelettudó és barátságos vele szemben, akkor meg fog vele békélni. Lássa, hogy kölcsönösen szeretitek egymást és hogy fontos vagy a lánynak. :)

2011. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát... Lehet hogy anyukád úgy gondolja, fiatalok vagytok még. De az is lehet hogy valamiért antipatikus neki a lány. Igazából rengeteg oka lehet... Gondolkodj el...

Nem volt olyan, amivel a lány megbánthatta anyukádat?

Nem öltözködik a lány úgy, hogy az anyukádnak nem tetszik?

Nem igénytelen?

És ehhez hasonlókban gondolkodj. És ha már végleg nincs ötleted, nyugodt hangnemben kérdezd meg anyukádat, mi a problémája.

2011. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem első...de ez eddig a legkomolyabbnak tűnő eddig.mert eddig anyukám nem találkozott az előzőekkel,mert azok elég zűrösek voltak.anyukámmal eddig csak egyszer találkozott a lány akivel,és hát...kicsit meg volt szeppenve.szerintem kis idő kell nem?
2011. jan. 2. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Csak lássa anyud rajtatok, hogy szeretitek egymást. És a lány nyisson kicsit anyukád felé is. Dicsérje meg a felsőjét, vagy a táskáját, vagy bármit. Vagy egyszerűen csak kérdezze meg udvariasan, hogy hogy van, stb...

Egy idő után így megbékél majd anyukád. :)

2011. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert féltékeny. Jó, ha hozzászoksz, amíg otthon laksz, mert van egy gyanúm, hogy ebben nem fog változni.
2011. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mivan?? én nem értem ezt milyen kérdés? hol vagyok?
2011. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ebben mi nem érthető a számodra?Amúgy üdv a földbolygón,az ilyenektől kíméljetek meg.
2011. márc. 6. 00:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!