Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja van anyámnak?

Szerintetek mi baja van anyámnak?

Figyelt kérdés

Állandóan kiakad, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja. Mindenkinek azonnal meg kell csinálni, amit ő kigondol, vagy különben napokig hallgathatjuk a duzzogását. De, ha történetesen nekünk van valami dolgunk, akkor azonnal duzzogás. Példának okáért: ma faterommal elmentünk segíteni nagyiéknak rendezkedni és most értünk haza, anyám persze már duzzog, hogy miért, azt nem tudom (szerintem még ő maga sem). Talán azért, mert egyszer az évben később merészelt hazaérni faterom?! O.o

És ez nem csak mostanában megy, hanem jó pár éve. Ja, és amin még állandóan kiakad, az az, hogy neki mennyi minden dolga van...(ha délutános, akkor reggel elvinni az öcsémet óvodába, hazajönni, főzni, esetleg mosni és takarítani, de az utóbbi kettőt szvsz nem kell minden nap, ha pedig délutános, akkor kb. semmit, mert reggel elmegy, hazajön délután és kész, tesómért faterom jár az óvodába.) Ehhez képest ő akkora ügyet csinál ebből az egészből, hogy az csak na, hogy neki mindig csinálni kell valamit, sose pihenhet. (de ma pl. szabadnapos volt, sehová nem kellett menni, délelőtt megfőzött, úgy, hogy közben játszott...de tényleg sok dolga van). Én személy szerint már eléggé nehezen viselem ezt az egészet, nagyon unalmas már hallgatni az örökös duzzogást. Ha a faterom szülei segíteni akarnak akkor az a nem jó, ha nem segítenek, akkor az a baja, hogy nem segítettek. -.-

40-en túl nem így kéne viselkedni szerintem...


2011. júl. 29. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Unatkozik, társaságra vágyik és nem érzi magát hasznosnak. Szerintem dolgozzatok az önbizalmán, lepjétek meg valamivel, vagy menjetek el mostanában valami családi kiruccanásra.
2011. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor meg menjen el nyaralni vagy akármit. Nekem is jó lenne pár nap egyedüllét.
2011. júl. 29. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem megoldani akarod a helyzetet, csak panaszkodni :)

Ha jót akarsz magadnak, inkább azon kéne dolgoznod, hogy ne így viselkedjen. 40-en túl pont azért viselkedik így, mert nehezen fejezi ki az érzelmeit, és megalázónak tartaná kimondani, hogy valójában magányosnak érzi magát.

Szerintem érdemes a családi békéért tenni, mégha fura is, hogy nem neki kell változtatni, hanem nektek. De az anyukád, valamilyen ponton fontos neked, és te is fontos vagy neki.

2011. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mártírkodik?
2011. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én segítenék, de gőzöm nincs, hogy hogyan kéne. :)


Nem tudom, hogy mártírkodik-e, talán.

2011. júl. 29. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!