Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok. Mit...

Nagyon szomorú vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet hosszú lesz, köszi aki elolvassa.

Szóval tegnap barátnőmmel bementünk a városba. Én bicajjal voltam. Találkoztunk pár barátunkkal, együtt beültünk egy kávézóba. Amikor kijöttem a bicajom eltűnt. Ellopták :S Körbe jártam a várost, kérdezgettem haverokat, ismerősöket nem-e látták. Aztán ahogy tudtam hazasiettem. Itthon rögtön lecsesztek, hogy mindig csavargok, minek kell biciklivel járni a városba(... eddig meg az volt a baj ha gyalog voltam:S:S). Meg hogy ha ki akarok menni akkor mondjam meg nekik h Anya, Apa 9-re itthon vagyok. De ezt nem értem, eddig 9 előtt mindig haza értem, még is lecsesznek :( Plusz anyum mindig meséli h ilyen idős korában ő is mindig csavargott.. Am rendőrök is voltak nálunk stb.. Aztán belőlem teljesen kitört a sírás, mondtam h sajnálom, nem az én hibám, nem gondoltam h ez lesz, (anyum eközben járkált ki-be, és kb egyik fülén be másikon ki) már majdnem összeestem annyira sírtam. Apum odajött megölelt, mondta h nincs semmi baj, majd veszünk másik biciklit. Aztán anyum odajött. Elkezdtem neki mondani hogy sajnálom, meg akartam ölelni, erre levette a kezem magáról, ment tovább és annyit mondott, hogy erre már keresztet vethetsz.. Nagyon rosszul esett :( Persze megértem hogy idegesek voltak de mégis.. Azóta nagyon szomorú vagyok. Ma kedvesebben voltak velem valamennyire. Barátomhoz is úgy volt hogy ma megyek, de lemondtam hogy ne szóljanak hogy megint elmegyek itthonról. Szerintetek holnap már kimehetnék? Nagyon hiányzik barátom, ráadásul nemsokára megy nyaralni :( Köszi aki ír! 15/L


2010. aug. 10. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
cuki vagy máskor lakatold le:)te ismered a szüleidet, de szerintem pár órára lemehetnél.
2010. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
rendőrségi feljelentés megvolt?
2010. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Lelakatoladtad a biciklit?
2010. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
-a
2010. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

óóó drágám, hány ilyet kell még átélned :)

hidd el, ők is ilyenek voltak ennyi idősen, csak aggódnak miattad. bizonyítsd be, hogy tudsz vigyázni magadra és az értékeidre, és nem lesz baj :)

2010. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz, szerintem csak aludniuk kell egy nagyot meg neked is és nyugodj meg. Menj el holnap a barátodhoz vagy ő hozzátok pár órára és akkor együtt lehettek. Fel a fejjel ;)
2010. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
persze rendőrségi feljelentés megvolt
2010. aug. 10. 23:55
 8/12 A kérdező kommentje:
nem írom le hogy volt a lelakatolós történet mert azért is csak mindenki oltogatna, meg nem is ezen van a hangsúly..
2010. aug. 10. 23:56
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
ja és még a végén meglesz a bicikli..ugyanmár holéltek..ez ennyi volt. sajnos
2010. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom h nem lesz meg..
2010. aug. 11. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!