Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttek! Hogy fogom ezt még...

Felnőttek! Hogy fogom ezt még szinte gyerekként egyedül végigcsinálni?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves vagyok, hónap végén leszek 18. A szüleim mivel itt nem keresnek és apukám állást sem kap kimennek Angliába ahol egy ismerős segít nekik, és majd ott keresnek állást.Nekem bankszámlára fogják küldeni a pénzt rezsire és kajára meg a többi dologra ami kell.Én azért nem megyek velük mert még 2 évem van a suliból és itt szeretném befejezni. Csak azért suli mellett nem tudom hogyan fogok mindig elmenni bevásárolni,takarítani,főzni...Hiszen azért elég későn érek haza suliból, és nem tudom ezekre hogy szorítok időt. Az egyiket mindig hanyagolni kell és az úgy meg nem jó. Szóval aggódom hogy hogyan fogom csinálni és félek hogy esetleg a tanulás róvására megy. Szerintem azért nem kellene csak így itthagyniuk hirtelen. Jó 18 leszek de még agyban akkor is gyerek.... Hogyan fogom ezt egyedül megcsinálni?? :S
2010. aug. 10. 12:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Sose volt autónk, de mindig be tudtunk vásárolni a családnak is, a mikrót is haza tudtuk vinni, meg a szőnyeget is, az asztalt és a polcot..az ágynak hívtunk egy ismerőst. A macskát is el tudtuk vinni állatorvoshoz biciklivel - magadnak nem kell annyi mindent venni, amit ne tudnál hazavinni..

legnehezebb a 4 kg mosópor.A zsák krumplit eltolod a biciklin.

Egy emberre se bevásárlás, se takarítás, se mosás nincs olyan sok.

2010. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!