Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehetnénk az anyukámmal az...

Mi tehetnénk az anyukámmal az apámért?

Figyelt kérdés

Apukám a legkissebb dolgon is képes komolyan felhúzni magát pl, hogy miért a polc bal oldalára tettem a tejet, amikor a jobbra kellett volna, meg hogy az a sorompó, amit az út szélén látunk, nincs letörve, csak elhajtva. Ilyen dolgokon képes egy órát kiabálni a szemünkbe, mi meg csak nyeljük a sok hülyeségét. Ha valami gondja van akármivel, akkor azt rajtunk tölti ki. Olyan is van, hogy az egész utca harsog a trágár kiabálásaitól. Olyan is van, hogy engem vesz elő vlami olyan dologért, amit el sem követtünk, csak mert jobban esik neki, mint hogy bevallja, hogy ez véletlen történt. Alig lehet vele normálisan beszélni, mert mindenen csak ordibálni kezd, és olyankor mindenki fél tőle, Van olyan is, hogy olyan dolgokat csinál, amiket egy normális apuka és férj biztos nem. Például, máma kidobta anyát a hálószobából, csak azért, mert tévézni mert velem együtt. Szinte mindennap sírok miatta, mert nagyon gonosz tud lenni velem, és még egyszer sem hallottam tőle azt a szót, hogy bocsánat. Ha nem neki van igaza akkor is agresszív lesz. Néha még meg is üt bennünket.

Ez mi lyen betegség lehet, hogyan lehet győgyítani? Apa nem hajlandó elmenni orvoshoz, mert őszerinte ez teljesen normális. Hogyan segíthetnénk rajta 13/l


2010. aug. 10. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen, józan állapotában lehet vele beszélni, de ha részeg. A tiéd is iszik?
2010. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Apukád hogyan áll az alkoholhoz, és a cigihez? Mert ezek az élvezeti szerek okoznak ilyen agressziót.
2010. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!