Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehetnénk az anyukámmal az...

Mi tehetnénk az anyukámmal az apámért?

Figyelt kérdés

Apukám a legkissebb dolgon is képes komolyan felhúzni magát pl, hogy miért a polc bal oldalára tettem a tejet, amikor a jobbra kellett volna, meg hogy az a sorompó, amit az út szélén látunk, nincs letörve, csak elhajtva. Ilyen dolgokon képes egy órát kiabálni a szemünkbe, mi meg csak nyeljük a sok hülyeségét. Ha valami gondja van akármivel, akkor azt rajtunk tölti ki. Olyan is van, hogy az egész utca harsog a trágár kiabálásaitól. Olyan is van, hogy engem vesz elő vlami olyan dologért, amit el sem követtünk, csak mert jobban esik neki, mint hogy bevallja, hogy ez véletlen történt. Alig lehet vele normálisan beszélni, mert mindenen csak ordibálni kezd, és olyankor mindenki fél tőle, Van olyan is, hogy olyan dolgokat csinál, amiket egy normális apuka és férj biztos nem. Például, máma kidobta anyát a hálószobából, csak azért, mert tévézni mert velem együtt. Szinte mindennap sírok miatta, mert nagyon gonosz tud lenni velem, és még egyszer sem hallottam tőle azt a szót, hogy bocsánat. Ha nem neki van igaza akkor is agresszív lesz. Néha még meg is üt bennünket.

Ez mi lyen betegség lehet, hogyan lehet győgyítani? Apa nem hajlandó elmenni orvoshoz, mert őszerinte ez teljesen normális. Hogyan segíthetnénk rajta 13/l


2010. aug. 10. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehogy. :(

Én menekülnék. (meg jól kioktatnám és adnék neki, de így könnyű nagyszájúnak lenni)

20/L

2010. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is menekülnék. Ez nem betegség, hanem agresszió.

Talán ha otthagyjátok, észbe kap, de nem biztos.

2010. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyával menjetek el valami rokonhoz, hátha észheztér, ha egyedül marad.Sajnálom, hogy ilyen apud, nekem csak apukám van, ő is nevelt fel, és ő olyan igazi apa:)
2010. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal..

Ilyen esetben csak elmenekülni/költözni/válni.. Mert ugye ha kiosztod, még te kapsz.. Szóval ezt semmi esetre se próbáld meg.. :S

Szurkolok nektek, hogy valahogy jobb legyen..

14L

2010. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valamiért nem akarják otthagyni egymást. Pedig mindig csak vagdalóznak, hogy Elválok! Csomagolj össze! De mégsem teszik :S
2010. aug. 10. 12:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése és valakinek komoly baja fog esni! Váljanak el, mert ebből pár éven belül nagy bajok lesznek...
2010. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, szerintem rosszul fogalmaztam, csak a rossz oldalát írtam le. De képes nagyon aranyos és kedves is lenni, de egy pillanat, egy rossz szó miatt teljesen megváltozik. Az öcsém is az ő oldalára állt, mert apa erősebb és ő mndenkit legyőz, ezért ő meg nyalizik apának minket meg szekíroz,mert ezt szabad, ha apa rossz kedvében van.
2010. aug. 11. 10:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én apám is ilyen hülye állat. Mondjuk sztem ennyire azért nem vészes a helyzet mint nálad, pl írtad az a sorompós dolgot, meg h ok nélkül hibáztat téged, na nálunk ez nincs.

De ha pl leeht vmit, mondjuk egy tojást vagy akármit elkezd káromkodni meg felemeli a hangját. Néha ordít velem h semmit nem csinálok a nyáron, csak döglök. Olyankor jól visszapofázok neki, mert sztem ő a legnagyobb here a családban, csak döglik egész nap ha nem dolgozik. Ezért párszor már fejbevágott:S de csak akkor amikor visszabeszéltem, mer sose birom ki h ne szóljak be neki jó durván. Pl ma is összevesztünk, jól ki is sirtam magam utána majdnem elaludtam ugy kikészített ez a szemét. de már nem sokáig viselem el az fix.

2010. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja bocs h csak a saját problémámat irtam le, a tiédre meg nem is reagáltam. Csak annyit mondanék h ez nem betegség! Hanem apud egy agresszív zsarnokoskodó ember. Sajnos ez van ez ellen nem tehetsz semmit. Ha nagyobb leszel elköltözöl azt kész, vagy addig meg laksz a nagymamádnál vagy valahol ha egyáltalán lehetséges, de lehet nem egyezne bele apád. am 19/L vagyok
2010. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az ilyet gumiszobában gyógyítják, kényszerzubbonnyal.


egyébként pár éven belül úgyis elviszi a szívroham..

2010. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!