Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a nővéremmel? Hosszú...

Mi lehet a nővéremmel? Hosszú a magyarázat

Figyelt kérdés
Testvéremnek, volt néhány éve egy élettársa (előtte volt egy házassága). Mellette számlás előfizetéses telefonja , sok barátja volt és hozzánk is eljárogatott. Majd elkezdett egy italboltban (kocsmában) dolgozni, ahol megismerkedett egy férfival. Dohányozni kezdett, pedig azelőtt mélyen elítélte a dohányosokat, sőt még én cigiztem, mindig le szólt miatta. Talán egy hónap sem telt el, szakított az élettársával. Össze költözött a hapsival. Néhány hétre rá, össze vesztünk. Akkor a másik testvérünkkel is összeveszett.Utána a házat amiben élt eladták, majd egy hónapra rá a hapsi megkérte a kezét és utána össze is házasodtak. Vettek egy sokkal kisebb házat, messze a város szélén túl, pedig a nővérem a majdnem város központi házára is panaszkodott, hogy rossz a buszközlekedés. A barátai néha meg állítanak, mert már lassan két éve ennek és feléjük se néz, fel sem hívja őket. A pénzük el ment tesómnak kártyás telefonja van, sokszor az sincs feltöltve. Telefonon úgy ahogy kibékültünk. Ami zavar és nagyon, az az, hogy amikor a hapsival van, nem néz rám a tesóm és alig köszön, de ha nincs ott a hapsi, kedves, rendes,ugyanolyan beszédes mint volt régen. Ha apuhoz jönnek látogatni, (évente 1-2-szer) akkor csak bemennek a szobájába, nekem szinte nem is köszönnek. A nővérem olyankor alig beszél. Teljesen másképpen viselkedik amikor a férjével van, mint amikor nélküle. Régen is fura volt kicsit , de nem ennyire. A másik testvéremhez sem mennek az ő gyerekeinek meg szintén nem köszön. Gondoltam rá, hogy talán ez a hapsi bántja őt. Egyszer megkérdeztem, hogy jobb e ez a kapcsolata mint az előző, mert ez a férje sokat segít a ház körül. Erre azt válaszolta, hogy segít ugyan, csak hülye és elterelte a témát. Mi a véleményetek?
2010. aug. 10. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyedül a nővéred tud változtatni a sorsán. Ha ő nem akarja, te nem tudsz segíteni neki.

Ha azt mondja, hogy "hülye" a pasija, de mégis vele van és ragaszkodik hozzá, mit lehet mondani? Vagy hazugság, hogy hülye a pasi, vagy a nővéred mazohista.

2010. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem nagyon zavar, hogy ilyen kettős a viselkedése. Nem igazán tudom hova tenni.
2010. aug. 10. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!