Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor éreztétek igazán, hogy...

Mikor éreztétek igazán, hogy ideje menni a családi környezetből? Hány évesen jött el az ideje ennek?

Figyelt kérdés
Hirtelen döntés volt, vagy már terveztétek, hogy ideje menni?
2020. nov. 6. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen. De csak 22 évesen tudtam megoldani a költözést.

Jelenleg 30 vagyok.

2020. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Én elég későn, 26 évesen tudtam elköltözni, de már érett bennem a gondolat 20-22 körül erősen.


31/L

2020. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 18-19évesen már laktam külön egy évet, soha nem tudtam igazán visszaszokni, de úgy adódtak a körülmények, hogy még most, 26 évesen is itthon lakok. Kb még fél év, mire elkészül a házunk felújítása, akkor elköltözünk anyuméktól.
2020. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

14 eves koromtol nem sokat voltam otthon, koli es kulfoldi melo.

21 evesen koltoztem el vegleg. Egyik naprol a masikra jott.

2020. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21 voltam, az első 'normális' fizetésemből albérletbe mentem. Jó ideje fontolgattam, de nem volt rá pénzem.
2020. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam elég egyértelmű volt, hogy középiskola után elköltözök, mert messzire mentem továbbtanulni. Aztán fél éven belül találtam olyan munkát, amivel el is tudtam tartani magam a főiskola mellett, szóval az anyagi függetlenség is megvalósult.


(Szüleim tudtak volna támogatni, akartak is, de nekem jobb érzés volt önállónak lenni.)

2020. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13 évesen, akkor ismertem meg a páromat akitől született a kisfiunk.
2020. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14 eves koromtol kolis voltam, 24 evesen koltoztem el otthonrol. Nem tudom igazan mikor volt az a pont, hogy azt ereztem igazan mennem kell. Sose szerettem otthon lakni vegulis, nem szerettem haza jarni, csak a megszokas miatt, a szobam miatt. Az biztos hogy mar gimis koromban voltak olyanok pillanatok amikor menni akartam, alug vartam hogy eltunjek egyetemre, kb 2 havonta jartam haza. Vegul a penzugyek tartottak meg otthon. Csoro diplomaskent, 0 forinttal a zsebemben nem sok helyre mehettem volna. Szernecsere csak egy evet dekkoltam otthon, 24 evesen parommal kitudtunk venni egy lakast, ossze koltoztunk. Legjobb dolog a vilagon.
2020. nov. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18 évesen. Nem lázadásból vagy bármi, csupán a környéken nem voltak jó munkák és kezdett igényem lenni az egyedüllétre.
2020. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Adta magát: 18 évesen egyetemre mentem, és kollégiumba kerültem. Miután diplomát szereztem, már nem akartam a megszokott szabadságot feladni, ezért albérletbe költöztem.
2020. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!