Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztikirálynő? Mit lehet...

Hisztikirálynő? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről lenne szó, eléggé maga alatt van mostanában. 27 éves, jó munkája van, nagyon szép, érdekes és szórakoztató személyiség, de mégsem elégedett az életével. Van egy olyan lakása, amilyen nekem sosem lesz talán, kocsija stb. Durván ki szokott borulni, olyankor csapkod, sír, meg ordítozik. Engem hív, elmegyek, de nem tudok vele mit kezdeni, nem nyugszik meg. Egyre többször fordul ez elő mostanában és eleinte átöleltem, meg dumáltam neki arról, hogy pont neki nem kéne elégedetlenkednie, mert jó élete van, szép, stb, aztán olyat mondott, hogy fogjam be, meg hogy nem hisz nekem, csak elfogult vagyok vele kapcsolatban. Én merőben különbözöm tőle, fiús lány vagyok, laza életfelfogással és nem szoktam hisztizni, meg nem is tudom, hogy kell egy hisztiző nővel bánni. Megtettem, amit kell, éreztettem vele, hogy én szeretem, meg beszélhet velem a gondjairól, de eleve elutasító és egy idő után én is belefáradok a dologba. Olyanokat csinál mostanában, hogy beteget jelent, nem megy be dolgozni és otthon borozik egyedül. Én féltem őt, de igazából néha megijesztenek ezek a kitörései. Hogy viszonyuljak ehhez a dologhoz szerintetek? Mit tehetnék még?

29/L


2010. aug. 9. 19:36
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Szerintem is depressziós, pszichológusra lenne szüksége. Szerelmes ember nem sikítozik és dobálózik és magányos ember sem dobálózik és sikítozik.
2010. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Egész komoly önértékelési zavar, plusz depresszió. Laikus nem fog tudni segíteni rajta, csak annyiban, hogy eljuttatja egy jó szakemberhez.
2010. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!